Резултат претраге за: ниш
Нинију одузимају имовинуБЕОГРАД, НИШ - Више тужилаштво у Београду донело је наредбу о одузимању имовине Јовице Стефановића званог Нини, и проследило је Дирекцији за управљање одузетом имовином Министарства правде, преноси Данас.
Подводна изложба на базену ЧаирГрадска општина Медијана и спортски клуб "Наисаб" организују 13. фебруара подводну изложбу слика на базену Чаир.
Бенетон стигао у НишНиша Милош Симоновић, потпредседник Владе Србије и министар економије и регионалног развоја Млађан Динкић и оперативни директор компаније "Бенетон" Фабио Сартори потписали су у Градској кући Споразум о
Бенетон преузима нишки НитексЧувена италијанска компанија Бенетон, по свему судећи, биће нови газда нишке текстилне индустрије Нитекс. Више детаља биће познато до краја јануара.
Ниш добија слободну царинску зонуНиш требало би до краја маја месеца да добије Слободну зону, након што су одборници Скупштине града изгласали формирање “Зоне Југ” где ће на 13 хектара између Новог села и Доњег Међурова бити либерализована
Ниш: Делијски вис без градских линијакоје станују у насељу Делијски вис, али и они са рубних делова Трошарине немају градску линију јер је Улица Љубомира Николића тесна за пролаз аутобуса. Иако у овом делу града живи више од пет хиљада људи, никада
Градско веће усвојило предлог буџета за 2011. годинуодлуке о буџету Града Ниша за 2011. годину данас је једногласно усвојен на седници Градског већа. Градоначелник Ниша Милош Симоновић рекао је да градски буџет за 2011. износи око 8 милијарди и 853 милиона динара, што
Француски амбасадор у посети НишуНовоименовани амбасадор Француске Франсоа Гзавије Денио боравио је у првој званичној посети Нишу. Ниш је први град у земљи који је, на захтев Амбасаде Француске, званично угостио новог амбасадора Француске.
У Нишу је конституисана Градска заједница општина, коју чине Град Ниш и општине Гаџин Хан, Мерошина, Ражањ и Сврљиг чији је циљ удруживање, повезивање, планирање и усклађивање даљег развоја.
Отворен најдужи мост на Јужној МоравиНови мост на Јужној Морави, дужине 155 метара, у чију је изградњу уложено 100 милиона динара, данас је отворио потпредседник Владе Србије и министар економије Млађан Динкић, који је најавио и долазак нових улагача у Ниш.
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Како изабрати суплементе
- Конкурси за директоре четири установе културе
- Заплењено више од пола тоне резаног дувана
- Квар на водоводној мрежи у Дурлану
- Адемовић обележио завршницу фестивала
- Временска прогноза
- Више кварова на водоводној мрежи
- Дечија уметничка колонија „Грачаница“
- Најављене интервенције на мрежи
- Подршка од 20.000 динара за нишке основце
- Николић први пут за говорницом
- Свети Сава као путоказ у борби за идентитет
- Међународни празник музике у Нишу
- Кварови на водоводној мрежи
- Посета премијера Нишу
Најновији огласи
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Саборни храм у Нишу данас обележава крсну славу Свету Тројицу - Духове - Педесетницу
- Уз благослов и песму – хор „Бранко” на Светотројичним свечаностима у Крагујевцу
- Свети Архијерејски Синод СПЦ расписао Конкурс за упис у Богословије за школску 2026/2027. годину
- Акција МУП-а против корупције: Међу 26 ухапшених и осумњичени за милионске злоупотребе у Нишу и на југу Србије
- Сарадња за боље здравство: УКЦ Ниш и Институт „Дедиње“ заједно за пацијенте






