<<<140141142143144>>>Укупно: 1894  |  Приказано: 1411 - 1420

Вујошевић: Радујемо се доласку у Ниш

18.02.2015.
Радујемо се доласку у Ниш

Стратег срског шампиона Душко Вујошевић уочи пута у Ниш, где његов тим очекује завршни турнир Купа “Радивоја кораћа”, говорио је о предстојећем такмичењу, његовом значају и амбицијама тима.

опширније

Коментара: 0

Металац са Вранешом напада трофеј у Купу

Новости 18.02.2015.
Вранеш за Куп

У аутобусу који ће у среду кренути пут Ниша и који вози кошаркаше ваљевског Металац Фармакома на завршницу Купа Радивоја Кораћа, наћи ће се и искусни центар Славко Вранеш (32, 230), најновије појачање клуба се Колубаре.

опширније

Ново појачање у Радничком: Стигао и Валентић

Спортал, Јужна Србија Инфо 17.02.2015.
Стигао и Валентић

Потписом на шестомесечни уговором, Никола Валентић (31) затворио је прелазни рок у Нишу.

опширније

Напредак прегазио Мораву, Јастреб поражен у Куршумлији

А. Г., Д. С. 15.02.2015.
Напредак прегазио Мораву

Кошаркаши алексиначког Напретка, савладали су синоћ, у утакмици која је више личила на егзибициону, екипу Мораве из Владичиног Хана, резултатом 118 : 61 (32:16, 26:18, 33:10, 27:17)

опширније

Само осам година, а већ 21 златна медаља

Алексинац.Нет 13.02.2015.
Са 8 година 21 златна медаља

Емина Младеновић је понос српског каратеа. Са само осам година освојила је 36 медаља, од тога чак 21 златну.