Раднички демолирао Врањанце

Ниш 02.12.2018. ФК Раднички

Фудбалери Радничког победили су синоћ Динамо из Врања у Сурдулици са 4:0, у утакмици 18. кола Суперлиге Србије. Нишлије су до 12. тријумфа у лиги стигле рутински, а блистао је троструки стрелац Нермин Хаскић.

Он је у 33. минуту искористио једанаестерац, а на 2:0 је повисио у 45. минуту.

Трећи гол Радничког дело је Станисављевића у 60. минуту, а коначан резултат поставио је Хаскић  пет минута касније. Био је то његов 11 погодак у Суперлиги, којим се изједначио на челу листе стрелаца са Вукановићем из Напретка.

Раднички се овом победом поново учврстио на другој позицији на табели са 41 бодом, четири више од Партизана, а шест од Чукаричког.

Изабраници Ненада Лалатовића у наредном колу гостују Вождовцу, а тај дуел на програму је у среду.

ДИНАМО ВРАЊЕ – РАДНИЧКИ 0:4 (0:2)

Сурдулица, 1. децембра. Судија: Александар Васић. Стрелци: 0:1 Хаскић 33п.- 0:2 Хаскић 45.- 0:3 Станисављевић 60.- 0:4 Хаскић 65. Жути картон: Нома (Раднички).

ДИНАМО: Ристић, Димитров (Стевановић), Гашић, Илић, Јокић, Недељковић, Павишић, Онимиси (Ђуришић), Стевановић, Сурака (Ратковић), Вукајловић.

РАДНИЧКИ: Ристић, Црномарковић, Панков, Тодоровски, Станковић, Нома (Дамњановић), Дринчић (Алекса Јовановић), Ранђеловић, Станисављевић, Грбић, Хаскић (Никодијевић).