Četvrta pobeda u nizu, Radnički srušio i Čukarički

09.12.2017. Južna Srbija Info

Golom Milana Pavkova sa bele tačke u 89. minutu niški Radnički je savladao Čukarički sa 1:0, vezao četvrtu pobedu u Superligi Srbije i sa 36 osvojenih bodova probio se na četvrto mesto na tabeli posle 21. kola. Prisutni gledaoci imali su priliku da vide najkvalitetniju utakmicu na stadionu Čair ove jeseni, a na kraju su se radovali veoma značajnim bodovima svoje ekipe.

Ključni detalj na ovom susretu dogodio se u 87. minutu. Mrkić je sa desne strane poslao centaršut na drugu stativu, gde je skočio Stojanović i glavom spustio loptu na nogu Arsiću, čiji je silovit udarac iz prve rukom izblokirao Puškarić, pa je sudija Šegrt bez razmišljanja pokazao na belu tačku.

Penal je dva minuta kasnije izveo Milan Pavkov i poslao loptu u levu, a Belića u desnu stranu, za svoj 14. gol u ligi i veliki trijumf Radničkog.

RADNIČKI-ČUKARIČKI 1:0 (0:0)

Niš, 9. decembra-stadion Čair. Gledalaca: 2.000. Sudija: Jovan Šegrt (Beograd). Strelac: 1:0 Pavkov 89. iz penala. Žuti kartoni: Petrović, Aksentijević, Miladinović (Radnički), Puškarić, Bogosavac (Čukarički).

RADNIČKI: Živković, Aksentijević, Stanković, Miladinović, Simunović, Petrović, Jovanović (od 61. Slaviša Stojanović), Arsić (od 90. Raspopović), Noma, Mrkić, Pavkov.

ČUKARIČKI: Belić, Docić, Drinčić, Bojić, Kajević (od 25. Adamović), Kopitović, Mićin (od 71. Milojević), Ovusu (od 82. Zorić), Puškarić, Jovanović, Bogosavac.

#   Čair   fudbal   Radnički FK   Slaviša Stojanović   Čukarički FK   Milan Pavkov