<<<120121122123124>>>Ukupno: 1886  |  Prikazano: 1211 - 1220

Konačno, “Kec u Nišu”: Radnički - Spartak 1:0

FK Radnički Niš 14.10.2015.
Konačno, “Kec u Nišu”

Radnički prekinuo niz nerešenih rezutata kod kuće, a uspeo je i da postigne gol posle tačno 372 minuta igre i prekine dvomesečni post koji je trajao još 16. avgusta i pobede nad Čukaričkim na Banovom brdu.

opširnije

Komentara: 0

Radnik u Surdulici osvojio bod protiv Partizana

Beta 14.10.2015.
Radnik

Fudbaleri Radnika iz Surdulice odigrali su danas 2:2 sa Partizanom kod kuće u 13. kolu Super lige Srbije.

opširnije

Radnički dobio protivnika u Kupu Srbije

fkradnickinis.rs 13.10.2015.
Radnički dobio protivnika

Fudbaleri Radničkog iz Niša dobili su protivnika u šesnaestini finala Kupa Srbije. Na današnjem žrebu, koji je obavljen u Kući fudbala u Staroj Pazovi, odlučeno je da će Radnički u sredu 28. oktobra odigrati meč protiv FK Loznice na Stadionu u Loznici.

opširnije

Praznik fudbala u Surdulici

13.10.2015.

Dvonedeljna pauza zbog obaveza igrača prema reprezentativnim selekcija je istekla, pa se u sredu i četvrtak nastavlja takmičenje u Super ligi Srbije utakmicama 13. kola.