<<<140141142143144>>>Ukupno: 1894  |  Prikazano: 1411 - 1420

Vujošević: Radujemo se dolasku u Niš

18.02.2015.
Radujemo se dolasku u Niš

Strateg srskog šampiona Duško Vujošević uoči puta u Niš, gde njegov tim očekuje završni turnir Kupa “Radivoja koraća”, govorio je o predstojećem takmičenju, njegovom značaju i ambicijama tima.

opširnije

Komentara: 0

Metalac sa Vranešom napada trofej u Kupu

Novosti 18.02.2015.
Vraneš za Kup

U autobusu koji će u sredu krenuti put Niša i koji vozi košarkaše valjevskog Metalac Farmakoma na završnicu Kupa Radivoja Koraća, naći će se i iskusni centar Slavko Vraneš (32, 230), najnovije pojačanje kluba se Kolubare.

opširnije

Novo pojačanje u Radničkom: Stigao i Valentić

Sportal, Južna Srbija Info 17.02.2015.
Stigao i Valentić

Potpisom na šestomesečni ugovorom, Nikola Valentić (31) zatvorio je prelazni rok u Nišu.

opširnije

Napredak pregazio Moravu, Jastreb poražen u Kuršumliji

A. G., D. S. 15.02.2015.
Napredak pregazio Moravu

Košarkaši aleksinačkog Napretka, savladali su sinoć, u utakmici koja je više ličila na egzibicionu, ekipu Morave iz Vladičinog Hana, rezultatom 118 : 61 (32:16, 26:18, 33:10, 27:17)

opširnije

Samo osam godina, a već 21 zlatna medalja

Aleksinac.Net 13.02.2015.
Sa 8 godina 21 zlatna medalja

Emina Mladenović je ponos srpskog karatea. Sa samo osam godina osvojila je 36 medalja, od toga čak 21 zlatnu.