<<<111112113114115>>>Укупно: 1886  |  Приказано: 1121 - 1130

Kуп Радивоја Кораћа од 18. до 21. фебруара у Нишу

Белами портал, Јужна Србија Инфо 26.12.2015.
Kуп Радивоја Кораћа у Нишу

Представници града Ниша, Кошаркашког савеза Србије и Регионалног Кошаркашког савеза Источна Србија потписали су уговор о организацији купа Радивоја Кораћа, који ће се од 18. до 21. фебруара наредне године одиграти у хали Чаир.

опширније

Коментара: 0

Одбојкашки мечеви млађих категорија

Vlada 26.12.2015.

У суботу 26.12.2015. године одржаће се одбојкашка такмичења за пионире, пионирке и јуниорке.

опширније

Саопштење ОКК Константин поводом туче играча на утакмици

Јужна Србија Инфо 25.12.2015.
Саопштење ОКК Константин поводом туче

Кошаркаши ОКК Константина и Борца "мушки" су се потукли на утакмици Прве лиге Србије одиграној у Нишу. Поводом писања у медијима о овом инциденту, огласили су се из ОКК Константин.

опширније

"КК Здравље" позива навијаче у суботу

Са навијачима до победе

Кошаркаши Здравља у суботу пред својима навијачима дочекују екипу КК Беко из Београда. Победа у Алексинцу поправила је расположење у табору "фармацеута" који желе да се победом опросте од верних навијача на крају 2015. године.