<<<113114115116117>>>Укупно: 1893  |  Приказано: 1141 - 1150

Победа Напретка у Чајетини: Златибор - Напредак 62:69

Радио Алексинац, Алексинац.Нет 13.12.2015.
Победа Напретка у Чајетини

Алексиначки кошаркаши остварили су и другу гостујућу победу у овој сезони. ЗЛАТИБОР Чајетина 62 : НАПРЕДАК Алексинац 69

опширније

Коментара: 0

Пораз КК Здравље у драматичној завршници

Јужна Србија Инфо 13.12.2015.
Пораз КК Здравље

Кошаркаши Здравља поражени су у утакмици 11. кола Друге лиге Србије у дуелу са Слободом резултатом 80:85, по четвртинама 22:18, 19:13, 18:23 и 21:31.

опширније

"Реал са Нишаве" успорио: Раднички : Чукарички 0:0

12.12.2015.
“Брђани” одолели на Чаиру

У премијерној утакмици 21. кола, Раднички и Чукарички си играли без голова 0:0 и поделили бодове.

опширније

Милан Раставац селектор репрезентације "У23"

Танјуг, Мондо, Јужна Србија Инфо 08.12.2015.
Раставац селектор!

"У23" репрезентација Србије одиграће утакмицу са Катаром, а на клупи ће се наћи тренер Радничког из Ниша, Милан Раставац.

опширније

Раднички предлаже голмана Александра Јовановића за спортисту године

08.12.2015.
Бесплатно против

На Управном Одбору ФК Раднички Ниш, између осталих, донешена је одлука се Александар Јовановић, голман Радничког, номинује за спортисту године Града Ниша.