<<<114115116117118>>>Укупно: 1894  |  Приказано: 1151 - 1160

Пала и “Багдала”: Раднички савладао Напредак

03.12.2015.
Пала и “Багдала”

Раднички из Ниша није имао превише проблема под “Багдалом” да пронађе пут до четвртфинала националног купа, иако је за противника имао врло борбени и амбициозни Напредак.

опширније

Коментара: 0

РК Партизан надјачао "Жељу"

Јужна Србија Инфо 02.12.2015.
Партизан надјачао

Рукометаши Партизана јуче су у Нишу, у сусрету 10. кола Суперлиге, славили са 43:28 (21:14), против РК Железничар.

опширније

Омиљени "Жеља" биће домаћин РК Партизан

Јужна Србија Инфо 30.11.2015.

Рукометаши Железничара сутра играју против Партизана сутра у Нишу, у утакмици 10. кола Суперлиге Србије.

опширније

Константин бољи од ФМП-а у Железнику

Белами портал 28.11.2015.
Константин зауставио лидера

Кошаркаши Константина савладали су у Железнику домаћи ФМП са 76:74, по четвртинама 17:18, 17:22, 19:15, 21:19, у дерби сусрету 10. кола Прве лиге.