<<<120121122123124>>>Укупно: 1894  |  Приказано: 1211 - 1220

Медаље за НИФ са два међународна такмичења, из Румуније и Темерина

Алексинац Нет 20.10.2015.
Медаље са два међународна такмичења

У суботу, 17. октобра 2015. год. најбољи такмичари алексиначког клуба учествовали су на два међународна такмичења: „Danubius Cup 2015“ у Молдови, у Румунији и 8. Међународни турнир “Temerin Open 2015“ у Темерину, у Србији - где су остварили фантастичне резултате.

опширније

Коментара: 0

Константин убедљив против Јагодине

НТВ 18.10.2015.
Победа Константина у Чаиру

Кошаркаши Константина отворили су сезону пред својим навијачима сигурном победом. Нишки тим је у Чаиру у оквиру трећег кола савладао Јагодину са 80:70, по четвртинама је било 18:17, 22:15, 21:18,19:20.

опширније

У малом дербију Југа славили Пироћанци

Пиротске вести, Алексиначке вести 18.10.2015.
КК Пирот славио у Алексинцу

Кошаркаши алексиначког Напретка поражени су на свом терену од екипе Пирота 80:85 (6:9, 16:25, 23:17, 35:34).

опширније

Наиса надиграла грчку Патру

Јужна Србија Инфо 18.10.2015.
Наиса победила Лукс Патру

У хали Чаир, Рукометашице Наисе победиле Лукс Патру са 38:8 (19:4) и тако се пласирале у треће коло купа ЕХФ.