<<<146147148149150>>>Укупно: 1886  |  Приказано: 1471 - 1480

Суперлига за рукометаше: Железничар-Рудар 24:22 (15:12)

26.10.2014.
Железничар - Рудар 24:22

Након два пораза, од Винтертура и Металопластике, рукометаши Железничара вратили су се на победнички колосек и тријумфом над Рударом из Костолца од 24:22 (15:12) у 6. колу Суперлиге отишли су на двонедељну такмичарску паузу.

опширније

Коментара: 0

„Здравље“ савладало „Војводину“

Југмедиа 25.10.2014.

У изванредној утакмици 4. кола Друге кошаркашке лиге Србије екипа „Здравља“ вечерас је Лесковцу победила „Војводину“ из Новог Сада резултатом 88:75.

опширније

Рукометаши Железничара дочекују Рудар

РК Железничар 25.10.2014.
Побeдом на паузу

Рукометаши Железничара, у недељу од 17 часова, уз слободан улаз у халу Чаир, одиграће пету утакмицу у размаку од свега 15 дана.

опширније

УЕФА: 3:0 за Србију, али и минус од три бода

Танјуг 24.10.2014.
3:0 за Србију, без бодова...

Дисциплинска комисија Европске фудбалске уније (УЕФА) регистровала је данас прекинуту утакмицу између Србије и Албаније службеним резултатом 3:0 у корист Србије, али је истовремено српску селекцију казнила са одузимањем три бода у квалификацијама за првенство Европе, саопштио је данас Фудбалски савез Србије. Такође, Србија ће наредне две утакмице као домаћин у…