„Фудбалски клуб Раднички Ниш је градски клуб и стога смо изузетно забринути због најновијих дешавања у вези са добијањем евро лиценце" пише у делу саопштења ресорног већника Бранислава Качара..

У Дому Народне Скупштине Србије у суботу 20.5.2017. је одржана церемонија доделе Мајске награде Спортског савеза Србије, као највећег друштвеног признања у области спорта.

опширније

Раставац: Моја мисија је завршена!

Јужна Србија Инфо, ФК Раднички 22.05.2017
Раставац одлази из Радничког

"Звезда је заслужено победила и на томе јој честитам! Моја мисија у Радничком је завршена, захваљујем се мојим Мераклијама на подршци, сарадницима у стручном штабу, било ми је предивно у Нишу у ове две и по године, могу да кажем и да смо направили сасвим солидне резултате. Пето место је добар пласаман, Радничком желим све најбоље" рекао је Раставац и најавио одлазак из Радничког.

опширније

Величковић уз звук сирене за победу Партизана (фото, видео)

Бета, Јужна Србија Инфо, TimeOut.rs 19.05.2017
Партизан победио Звезду

Кошаркаши Партизана победили су Црвену Звезду у деветом колу Супер лиге Србије, иако нису водили ни једне секунде, а први кош су постигли након осам минута игре,

опширније

Партизан надиграо Раднички у Нишу

Грађанин портал, Јужна Србија Инфо 17.05.2017
Раднички изгубио

Раднички је утакмицу са Партизаном из Београда заслужено изгубио резултатом 1:3 јер нишки тим не само да се није борио него до 76. минута није имао ни једну реалну шансу. Први гол је дао Леонардо, а други Ђурђевић у ’56 и ’57. минуту. Ђурђевић је био стрелац и трећег гола у 77. минуту за Партизан док дао Живковић затресао мрежу за нишки тим у 85. минуту.