<< < 1  2  3  4  5  6  7  8 > >>Укупно: 1178  |  Приказано: 31 - 40

Да ли Бојан Николић суди у Нишу?

Мондо, Јужна Србија Инфо 14.05.2017
Бојан Николић суди у Нишу!?

До Партизана стигле гласине да би утакмицу између Радничког и "парног ваљка" могао да суди Бојан Николић, на кога су црно-бели раније имали много примедби.

опширније

Коментара: 0

Завршене "Игре на води"

Белами портал, Јужна Србија Инфо 14.05.2017
Игре на води

Нишки средњошколци такмичили су се у „Играма на води“ на базену СЦ „Чаир“, у организацији ГО Медијана.

опширније

Тениски таленти у на турниру Прокупљу

Јужна Србија Инфо 09.05.2017
Тениски таленти

У организацији Тениског клуба „Топличанин“ почео је турнир „Tennis Europe Junior – Прокупље 2017“ на којем учествују девојчице и дечаци узраста до 12 године. На овом традиционалном турниру који се одржава по 11 пут учествују тенисери из Македоније, Румуније, БиХ, Аустрије, Русије, Белорусије, Бугарске и Србије.

опширније

Раднички: Европа све ближа!

ФК Раднички 08.05.2017
Европа све ближа!

Нишлије оствариле велику победу у Крушевцу и у последња три кола улазе са веома добрим шансама да се нађу у квалификацијама за Лигу Европе.

опширније

Раднички: "Бити или не бити" - јубиларни 50. "Српски ел класико"

srbijasport.net, Јужна Србија Инфо 05.05.2017

Један од најзанимљивијих мечева 4.кола плаyофа Супер лиге Србије игра се у недељу у Крушевцу, где домаћи Напредак дочекује екипу нишког Радничког.

опширније

Раднички: Победа за "наду"

Војкан Андрејић 30.04.2017
Победа за

Победа Радничког није вечерас ни једног тренутка дошла у питање. Домаћи фудбалери су одиграли добру утакмицу, били супериорнији тим током целе утакмице, и головима Радоша Булатовића и јапанског интернационалца, Номе, славили са 2: 0.