<<<147148149150151>>>Ukupno: 1894  |  Prikazano: 1481 - 1490

Rukometaši Železničara dočekuju Rudar

RK Železničar 25.10.2014.
Pobedom na pauzu

Rukometaši Železničara, u nedelju od 17 časova, uz slobodan ulaz u halu Čair, odigraće petu utakmicu u razmaku od svega 15 dana.

opširnije

Komentara: 0

UEFA: 3:0 za Srbiju, ali i minus od tri boda

Tanjug 24.10.2014.
3:0 za Srbiju, bez bodova...

Disciplinska komisija Evropske fudbalske unije (UEFA) registrovala je danas prekinutu utakmicu između Srbije i Albanije službenim rezultatom 3:0 u korist Srbije, ali je istovremeno srpsku selekciju kaznila sa oduzimanjem tri boda u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope, saopštio je danas Fudbalski savez Srbije. Takođe, Srbija će naredne dve utakmice kao domaćin u…

opširnije

Zdravlje Leskovac: Pobedićemo Vojvodinu uz podršku navijača

sportskastranajuga 23.10.2014.
Uz podršku navijača do pobede

Košarkaši Zdravlja u subotu na svom parketu dočekuju ekipu novosadske Vojvodine, jednog od favorita za osvajanje prvog mesta.

opširnije

Nova pobeda donela bi mir niškom Radničkom

NTV-Južna Srbija Info 23.10.2014.
Pobeda donosi mir

Poraz u Kruševcu i novčana kazna za fudbalere i stručno rukovodstvo, prilično su poremetili atmosferu u Fudbalskom klubu Radnički.