<<<139140141142143>>>Укупно: 1894  |  Приказано: 1401 - 1410

Фаворизована Звезда освојила куп у Нишу

извор: Мондо, Танјуг 22.02.2015.
Звезда освојила куп

Кошаркаши Црвене звезде одбранили су трофеј Купа Радивоја Кораћа пошто су данас у Нишу, у финалној утакмици завршног турнира, савладали екипу Мега Лекса после преокрета са 80:74 (16:21, 19:21, 24:15, 21:17).

опширније

Коментара: 1

Пораз кошаркаша Напретка, Здравље победило Беовук

Душан Стевановић, Алексинац.Нет, Здравље КК 22.02.2015.
Здравље савладало Беовук

Иако је водио до последњег минута, Напредак из Алексинца ипак је изгубио бодове у Великој Плани, резултатом 98:96. Још један од великих фаворита у првенству Друге лиге Србије није успео да освоји бодове у Лесковцу Здравље - Беовук 72 94:79

опширније

Коментара: 0

Звезди дерби и финале Купа

ЈужнаСрбијаИнфо, Б92, Мондо, 21.02.2015.

Кошаркаши Црвене звезде победили су Партизан са 76:67 и пласирали су се у финале Купа Радивоја Кораћа у нишком „Чаиру“.

опширније

Мега Лекс први финалиста Купа Кораћа

Taнјуг 21.02.2015.
Мега први финалиста

Кошаркаши Мега Лекса пласирали су се у финале Купа Радивоја Кораћа пошто су вечерас у Нишу, у првој полуфиналној утакмици завршног турнира, савладали екипу Вршца са 85:66 (27:22, 18:15, 25:6, 15:23).