<<<128129130131132>>>Ukupno: 1894  |  Prikazano: 1291 - 1300

Navijači Radničkog iz Niša u noći između petka i subote dočekali svoje junake iz Beograda na Čairu.

opširnije

Komentara: 0

Predsednik Radničkog hteo da povuče ekipu

Sport, Mondo, Južna Srbija Info 01.08.2015.

Prvi čovek niškog kluba Vidak Perović, koji je isključen, ogorčen suđenjem na meču protiv Crvene zvezde, kao i uvredama koje su stizale sa klupe domaćina

opširnije

Okrnjeni Radnički podelio bodove sa bezidejnom Zvezdom - Crvena zvezda - Radnički 1:1 (0:1)

Južna Srbija Info, Sportska centrala, Blic 31.07.2015.
Radnički nosi bod sa

Radnički vodio od 36. minuta golom Rosića, koji je u 60. minutu isključen. Izjednačio Jović u 88, a Katai potom nije iskoristio penal.

opširnije

Radnički ambiciozan i spreman za Zvezdu

Mondo 30.07.2015.
Radnički spreman za Zvezdu

"Puni samopouzdanja stižemo u Beograd", poručuju Nišlije.

opširnije

Ko to "preti“ Radničkom

NTV, Južna Srbija Info 30.07.2015.
Pretnje

Upravni odbor Fudbalskog kluba Radnički izdao je zvanično saopštenje u kojem obaveštava javnost da uprkos brojnim problemima čini sve da obezbedi normalno funkcionisanje kluba i maksimalan takmičarski rezultat.