За оне са стилом: Coconut Beach “The Lounge Bar” у Ставросу
31.07.2019. З.С. Јужна Србија Инфо
На само пар минута пешке од центра града "Coconut", бар на плажи који је отворен прошле године, све више привлачи туристе, који поред купања и сунчања траже добру услугу и провод. Ово место је веома популарну и међу Грцима, односно локалним становништвом.

Лоциран у шуми платана у Ставросу уређен у колонијалном стилу, "Coconut" је место где можете провести цео дан и уживати у купању и сунчању, или седети у кафићу уз велики избор пића и јела у дебелој хладовини стабала платана.

Туристи из Србије били су међу првима који су "заузели" овај бар и препознали његове чари. Ове године све је више Грка, оних који раде у Евроопи, а проводе одмор у домовини, као и локалних мештана, који углавном долазе увече, уживајућу у коктелима и доброј музици.

Велика предност је хладовина, која пратично покрива цео објекат, те вам сунцобран сигурно неће требати, можда пре неки пуловер, нарочито данима када дува ветар.
Власник бара Никос, је профеионални кувар, тако да вас може изненадити и понеким специјалитетом, поред стандрадног менија који се овде служи.

Препорука, обавезно посетити ово место ако летујете у Ставросу.
#
туризам
угоститељски објекат
гастро туризам
плажа
Ставрос (Грчка)
Coconut Beach
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Временска прогноза
- ФСС у Нишу од академске 2026/27. године
- Двоструко злато за ДШК „ОСНОВАЦ“
- Уговори за подршку женском предузетништву
- Ниш постаје кључно чвориште за карго летове
- Главни прекиди у водоснабдевању
- Празник покрета и креативности
- Сергеј Давидченко у Светосавском дому
- Између идеала и забране
- Крај зидања Скадра на Бојани
- Прекиди у водоснабдевању
- Усвојено више од 1.000 примедби грађана
- Европски стони тенис у срцу Ниша:
- Богат репертоар на сцени Народног позоришта
- Решење кроз дијалог – пруга је неминовност
Најновији огласи
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Трагедија у Нишу: Шесдесетшестогодишњи мушкарац страдао након пада са зграде у Улици Бранка Крсмановића
- Институт „Нишка Бања” отвара врата грађанима: Бесплатни прегледи срца на најсавременијем 4Д ултразвуку
- Из ГрО СНС Ниш наводе: Већник општине Медијана затечен за воланом са 1,6 промила алкохола
- Ревитализација Парка Светог Саве: Модерно наводњавање за дуговечно зеленило
- Ниш-експрес модернизује превоз: Десет нових Еуро 6 аутобуса на улицама града












