Јужна Србија Инфо
Ћирилица | Latinica

Милић потписао анекс уговора након разрешења са чела Клинике за кардиохирургију

rss

Ниш 15.03.2026. Јужна Србија Инфо - редакција

Кардиохирург из Ниша др Драган Милић саопштио је да је потписао анекс уговора о раду којим је разрешен са места руководиоца Клинике за кардиохирургију Универзитетског клиничког центра Ниш.

Фото: Др Драган Милић Фејсбук
Фото: Др Драган Милић Фејсбук

Како је навео, анекс уговора потписао је „у договору и по савету адвоката Ивана Нинића и Драгане Милитиновић“. Према његовим речима, као разлог за разрешење наведено је да је на друштвеним мрежама износио „неистине“, али, како тврди, те наводне неистине нису прецизиране.

Он истиче да дисциплински поступак није вођен и да, како наводи, процедура није испоштована. Милић сматра да је одлука последица његовог јавног иступања и рада тима кардиохирурга који је, како тврди, „100 дана без прекида, укључујући викенде, бесплатно радио како би се смањиле листе чекања“.

Додао је да ће, упркос одлуци о разрешењу, наставити да живи и ради у Нишу.


#   Ниш   Драган Милић   Уговор о раду   разрешење   Универзитетски клинички центар ниш   Група грађана Др Драган Милић
@


 



Будите у току

Дозволите обавештења са овог портала о актуелним збивањима