<<<107108109110111>>>Ukupno: 1894  |  Prikazano: 1081 - 1090

Opstanak u ligi jedini cilj "Radnika" iz Surdulice

"Da li će to biti kroz plej-of ili plej-aut, uopšte se ne opterećujemo time", poručuje trener Radnika Miloš Veselinović.

opširnije

Komentara: 0

Svaki koš na Kupu - za decu!

Telekom Srbija 17.02.2016.

Završni turnir Kupa "Radivoja Koraća" imaće i lepu, humanitarnu dimenziju. Telekom Srbija će za svaki koš postignut na utakmicama donirati po tri evra (u dinarskoj protivrednosti).

opširnije

Povratak otpisanih?! Partizan obećavajuće najavio Kup Radivoja Koraća (video)

maxsport, mondo 17.02.2016.
Povratak otpisanih...

Košarkaši Partizana u četvrtak (21.00) se sastaju sa FMP Železnikom u četvrtfinalu nacionalnog Kupa. Vrabac nije licenciran, vraća se Cvetković?

opširnije

Anastasija Vojinović prvak centralne Srbije u šahu

16.02.2016.

Anastasija Vojinović iz Aleksinca je na kadetskom prvenstvu centralne Srbije osvojila zlatnu medalju.