Одржан девети 3x3 турнир у Алексинцу

Алексинац 31.07.2019. Алексинац.Нет

Протеклог викенда, шампионат Србије у баскету је настављен, а прилику да се такмиче и дођу до трофеја баскеташи су имали у Алексинцу.

У недељу, такмичење је донело много узбуђења. Меморијални турнир „Мића Пројовић“ одржан је десети пут по реду, а сада су као победници изашли баскеташи Брокса. Они су, пред испуњеним трибинама у Алексинцу, у великом финалу победили Сарајево и тако потврдили пласман на завршни турнир и освојили награду од 100.000 динара.

За додатно узбуђење побринули су се јуниори, који су приказали велику борбу у финалу. Најбољи су били Зонда и екипа, који су победили Крушевац и тако постали нови шампиони Алексинца.