Лесковчанин бежао из Турске јер га мешају са Сулејманом
Лесковац 06.05.2014. 24сата
Уколико свратите до Лесковца и помислите да је миљеник жена Халит Ергенч скокнуо баш до тог града, преварили сте се. У питању је Небојша Миљковић, хирург Опште болнице у овом граду, који и главом, а богами и брадом, невероватно личи на Сулејмана Величанственог.

Моје “муке” су почеле још пре неколико година, али мислим да у последње време кулминирају. Понекад не могу улицом да прођем. Људи ми прилазе, заустављају ме - каже Небојша.
Наравно, нису у питању праве муке и Миљковић истиче да се шали, али да то с времена на време зна да буде и јако непријатно.
- Јако сам духовит човек приватно и пацијенти који су слободнији без проблема ми кажу “Сулејмане, хоћу ти да ме оперишеш“. Дешава се и да траже “оног што је исти Суља“, јер у лесковачкој болници нема много хирурга, посебно не оних који личе на Сулејмана. Моје колеге јако забавља моја сличност с турским глумцем, па сам тако и ја почео да пратим серију. Могу рећи да ми се јако допада што серија има ту историјску ноту и није класична сапуница, већ је врло едукативна - каже хирург.
Небојша је због сличности са Сулејманом прошле године имао проблеме на летовању. Он је после само неколико дана морао да промени локацију.
- Летос сам после три дана морао да напустим хотел у Турској, где сам био на одмору и да одем на друго место јер сам имао осећај да сви зуре у мене, што и јесу радили. Не само да сам променио хотел, већ и земљу - каже хирург, који толико личи на Ергенча да су их чак и глумчеви земљаци помешали.
Поред свих негативних страна популарности, Небојша са смешком каже да постоји и добра страна. Он је, исто као и Халит, миљеник женског пола.
- Уууф, жене. Много воле и константно ми поклањају пажњу. Мушкарци и не обраћају пажњу толико, али лепши пол... Оне ме претежно и заустављају на улици, хоће да попричају, смеше се. Лепо је то - каже искрено.
#
Лесковац
Небојша Миљковић
хирург
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Временска прогноза
- Од вртића до комуналних питања
- Почињу „Филмови на путу“
- У селу код Врања основана енергетска задруга
- Планирани радови током викенда
- Видовданска академија у Нишу
- Бранки Арanђеловић нови мандат одлуком одборника
- Ухапшен због претњи жени
- Комеморација херојима са Кошара
- Усвојен нови просторни план града Ниша
- Изненадни квар у Белотинцу, радови до 18 часова
- Радови на мрежи до 15 часова
- НОВО САОПШТЕЊЕ О ВОДОСНАБДЕВАЊУ
- Важно обавештење о водоснабдевању
- Радови на водоводној и канализационој мрежи
Најновији огласи
- Prodaje se gg zemljište na manje od deset minuta od centra Niša
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Саборни храм у Нишу данас обележава крсну славу Свету Тројицу - Духове - Педесетницу
- Уз благослов и песму – хор „Бранко” на Светотројичним свечаностима у Крагујевцу
- Црквено-играчки ансамбл НЦПД „Бранко“ обележио ФолкФест у Нишу својим наступом
- Програм обележавања градске славе Ниша
- Премијер обишао канцеларију у Нишу












