Rezultat pretrage za: Niš
U Nišu sve spremno za izbore: 233.647 biračaGradska izborna komisija (GIK), obavila je sve neophodne pripreme za izbore koji će se održati u nedelju 24. aprila, saopšteno je danas na konferenciji za medije.
"Niš moj grad": Da ponovo gradimo i radimo!'Ova lokalna vlast je imala šansu u prethodne četiri godine i čini mi se da je nije iskoristila. Niš ima lošu i neuspešnu lokalnu vlast i došlo je vreme za promene na bolje", rekao je Branislav Jovanović.
Niš dobija akva - park: Investitor iz Ulcinja!Gradonačelnik Perišić, objavio je danas ime investitora za igradnju akva - parka na staroj lokaciji, Lozni kalem u Niškoj Banji. Rok za izgradnju tri godine.
Rodna ravnopravnost je kamen temeljac razvojaravnopravnost je kamen temeljac razvoja, otvorenog, demokratskog i pravednog društva. Potrebne su promene, potrebno je mnogo rada na tome da žene postanu ravnopravne u društvu sa muškarcima, kažu iz Pokreta za
Večeras u ponoć počinje izborna tišinase reklamirao, reklamirao se. Večeras u ponoć počinje predizborna tišina, do kada stranke i koalicije, koje učestvuju na paramentarnim i lokalnim izborima 24. aprila, mogu da se bave predizbornim reklamnim
Napadnuta danska slikarka u NišuKako je potrvdila PU niš, sinoć nešto pre 22.30 na uglu ulica Svetosavske i Keja Srpskih sestara, pored Nišave, povređena je prilikom napada muškarca, koji je pokušao da je otme torbu, danska slikaraka M.J.D. stara 50 godina.
Fotografija advokata Aleksića uzdrmala političku scenu i stigla do Ivana Ivanovićasa Fejsbuk naloga advokata Srđana Aleksića, kandidata liste "Iskreno za Medijanu" za predsednika GO Medijana u Nišu, pored koje on u simpatičnom maniru poziva dame da ocene njegovu privlačnost, uzdrmala je
Odahnuće čitaoci, gledaoci i novinari: Sutra u ponoć počinje izborna tišinaKo se reklamirao, reklamirao se. Sutra u ponoć počinje predizborna tišina, do kada stranke i koalicije, koje učestvuju na paramentarnim i lokalnim izborima 24. aprila, mogu da se bave predizbornim reklamnim aktivnostima.
Nišvil na Gardijanovoj listi Top10 džez festivalaUticajni britanski dnevni list „Gardijan" objavio je na svom sajtu listu 10 top jazz festivala u Evropi (poređanih po terminu održavanja) na kojoj se nalazi i niški džez festival.
Mile Ilić najavljuje promenu Statuta gradaPredsednik Skupštine grada Niša Mile Ilić, predstavio je dosadašnji rad odbornika i skupštine u ovom mandatu i najavio planove kako bi skupština bolje i efikasnije funcionisala.
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Praznik pokreta i kreativnosti
- Sergej Davidčenko u Svetosavskom domu
- Između ideala i zabrane
- Kraj zidanja Skadra na Bojani
- Prekidi u vodosnabdevanju
- Usvojeno više od 1.000 primedbi građana
- Evropski stoni tenis u srcu Niša:
- Bogat repertoar na sceni Narodnog pozorišta
- Rešenje kroz dijalog – pruga je neminovnost
- Kako srce prevazilazi medicinu
- Vremenska prognoza
- Niš: Doček pripadnika Vojske Srbije iz Libana
- Reciklaža je u modi
- PLANIRANI RADOVI ZA PREDSTOJEĆI VIKEND
- Filmska pljačka banke
Najnoviji oglasi
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Tragedija u Nišu: Šesdesetšestogodišnji muškarac stradao nakon pada sa zgrade u Ulici Branka Krsmanovića
- Institut „Niška Banja” otvara vrata građanima: Besplatni pregledi srca na najsavremenijem 4D ultrazvuku
- Iz GrO SNS Niš navode: Većnik opštine Medijana zatečen za volanom sa 1,6 promila alkohola
- Revitalizacija Parka Svetog Save: Moderno navodnjavanje za dugovečno zelenilo
- Niš-ekspres modernizuje prevoz: Deset novih Euro 6 autobusa na ulicama grada





