Leskovčani ubedljivo pobedili Nišlije

Leskovac 08.11.2015.

Košarkaši leskovačkog Zdravlja lako su i ubedljivo savladali ekipu Niš Fer Plej rezultatom 88:48, po četvrtinama 19:10, 23:10, 24:19, 22:9, u utakmici 6. kola Druge lige Srbije.

Leskovčani su od početka nametnuli žestok ritam i požrtvovanom igrom u odbrani i raznovrsnom napadu iz minuta u minut povećavali svoju prednost.

Jedina neizvesnost na ovom meču postojala je u pogledu razlike sa kojom će Leskovčani u nekoj vrsti komšijskog derbija savladati Nišlije.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Ristić 2 poena, Stojković, Vukadinović 6, Tešanović 16, Filipović 21, Jovanović 4, Stanković 3, Marojević 9, Tešović 5, Miletić 5, Stojiljković 2.

U sledećem, 7. kolu, košarkaši Zdravlja gostuju u Čajetini, gde će odmeriti snage sa ekipom Zlatibora.