Пораз КК Здравље у драматичној завршници

Лесковац 13.12.2015. Јужна Србија Инфо

Кошаркаши Здравља поражени су у утакмици 11. кола Друге лиге Србије у дуелу са Слободом резултатом 80:85, по четвртинама 22:18, 19:13, 18:23 и 21:31.

Лесковчани већи део сусрета били бољи ривал, имали предност до уласка у завршницу, а гости су први пут повели у 36. минуту (68:70). Ужучани су у последњем минуту имали више снаге и концентрације и на крају славили важну победу на гостовању у Лесковцу.

За екипу Здравља Лесковац су играли: Ристић 16 (индекс 32, 12 асистенција, 5 освојених лопти, 4/5 за два), Стојковић, Вукадиновић, Тешановић 18 (6/9 за два), Филиповић 16 (3 скока, 4/6 за два), Јовановић 18 (индекс 26, 15 скокова, 7/10 за два), Раденковић, Маројевић 5 (3 скока), Зејак, Милетић, Стојиљковић 4.

У следећем, 12. колу Друге лиге Србије Здравље гостује у Алексинцу где ће одмерити снаге са екипом Напретка.

#   Лесковац   кошарка   Здравље КК   пораз   Слобода КК Ужице   Друга лига Србије