<<<121122123124125>>>Укупно: 1894  |  Приказано: 1221 - 1230

Раднички добио противника у Купу Србије

fkradnickinis.rs 13.10.2015.
Раднички добио противника

Фудбалери Радничког из Ниша добили су противника у шеснаестини финала Купа Србије. На данашњем жребу, који је обављен у Кући фудбала у Старој Пазови, одлучено је да ће Раднички у среду 28. октобра одиграти меч против ФК Лознице на Стадиону у Лозници.

опширније

Коментара: 0

Празник фудбала у Сурдулици

13.10.2015.

Двонедељна пауза због обавеза играча према репрезентативним селекција је истекла, па се у среду и четвртак наставља такмичење у Супер лиги Србије утакмицама 13. кола.

опширније

Нови председник Радничког Радан Илић позива навијаче

ФК Раднички Ниш 12.10.2015.
Радан позива навијаче

На данашњој конференцији за штампу, која је одржана поводом првенствене утакмице са Спартаком из Суботице, била је прилика да се медијима обрати и нови председник клуба мр.Радан Илић, и упозна ближе јавност о плановима за предстојећи период на којима ће он, као челник клуба, инсистирати.