Кошаркаши Здравља победом завршили први део сезоне

Лесковац 27.12.2015.

Победом над екипом КК Беко из Београда, кошаркаши Здравља су на најбољи могући начин завршили 2015. годину, али и први део првенства у Другој лиги Србије.

Дуел Лесковчана и Београђана завршен је победом домаћина 71:61, по четвртинама 20:19, 23:12, 9:18 и 19:12.

Лесковчани су водили од првог до последњег минута, али се Београђани нису предавали све до последње четвртине када је домаћин стекао и одучујућу предност.

За екипу Здравља су играли: Ристић 19 поена, Стојковић, Вукадиновић 4, Тешановић 2, Филиповћ 12, Јовановић 9, Раденковић 3, Станковић 3, Маројевић 19, Милетић, Стојиљковић.

У првенству Друге лиге Србије практично је почела пауза која ће трајати до 23. јануара када су на програму утакмице 14. кола.