Последњи тренуци: Мајка гледала како јој сина воде на клање
Мирјана Стојиљковић, мајка убијеног студента Вука Стојиљковића (22), и младићев стриц, јуче ујутру су у седишту Полицијске управе Ниш погледали снимак из истраге на којем се види ухапшени Димитрије Стевановић (20) како после свађе излази са жртвом из кафића „како би разрешили размирице песницама“

Како пише лист ''Ало'' несрећна жена гледала је буквално последње минуте живота свог сина, којем је Стевановић након тога четири пута зарио нож у врат и у стомак, наневши му смртоносне повреде од којих је Стојиљковић преминуо.
Како се у нишкој јавности спекулисало о наводној умешаности још једне особе у убиство које се догодило 10. фебруара у Парку Светог Саве, полиција је одлучила да упути породицу у комплетне налазе досадашње истраге којом је утврђено да за убиство постоји само један осумњичени и на такав начин стане на пут спекулацијама.
Мајци и стрицу убијеног студента медицине презентован је снимак надзорних камера са кафића на којем се види како Вук и Димитрије, који су седели за одвојеним столовима, излазе из кафића. Такође постоји изјава сведока који је видео да се само двојица младића туку, а нађени нож и трагови на месту убиства указују на ухапшену особу, док трагови неког трећег лица нису нађени - каже извор листа ''Ало'' близак истрази.
Према писању тог листа забуна је настала због Милоша С., сина власника најпознатијег хотела у Нишу, за којег се по наводима појединих медијама пронела вест да је умешан у злочин.
- Ухапшени Стевановић је после убиства побегао са места злочина и ухапшен је касније у насељу Мрамор. У међувремену је контактирао са поменутим Милошем телефоном са којим је пријатељ и испричао му је шта се десило. Због тога смо од тог момка свакако те исте ноћи узели исказ, јер смо претпоставили да има сазнања о томе шта се дешавало, али ниједан траг у истрази не упућује да је и био умешан у убиство. Стевановић је признао дело и као мотив навео међусобну нетрпељивост која је трајала већ неко време и то вече кулминирала је мрким погледима у кафићу - каже извор.
- Спремамо се за прву суботу и излазак на гробље. Вукова мајка није у стању да разговара, млађи брат (16) му је много потресен јер је био много везан за Вука. Већ данима не излази из његове собе - рекао је кратко Вуков деда Драган Јовановић.
И синоћ је у Нишу одржан скуп грађана у парку Светог Саве, грађани су ту палили свеће на месту где је студент медицине убијен. Како сазнајемо протести грађана биће одржани и наредних дана.
#
полиција
убиство
протест
Вук Стоиљковић
Димитрије Стевановић
Драган Јовановић
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Хапшења због нестанка оружја из ПС Дољевац
- Временска прогноза
- Ниш објавио јавни позив за награду „11. јануар“
- Крагујевачко обрушавање упозорава Ниш
- Нишки Сајам књига слави јубилеј
- Цене горива
- Оставка уз оптужбе, Општина негира
- Почиње Божићни пост
- Лопов харао Нишом – пао после шест крађа!
- Значај поста за здравље
- „GoetheFEST“: савремени немачки филмови
- Божићне покладе - дан за праштање
- Ухапшена радница нишког КПЗ
- Драгана Молес за Јану
- Кинези ухапшени због крађе 3.500 евра у авиону
Најновији огласи
- Dve ženke francuskog buldoga
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Преминуо Бранислав Ивковић
- 13. фестивал првоизведених представа - Слоган овогодишњег издања: „Биографија као драма, драма као биографија“.
- Крагујевац као опомена: Нишу прети исти сценарио због градње на Старој циглани
- Проблем паса луталица у Нишу ескалира: Одштете премашују 60 милиона, грађани изгубили поверење, а кључне полуге управљања и даље у рукама Михајловића
- Тешка несрећа на Сомборском булевару: страдао пешак, ухапшен младић (18)
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- 500 спинова + 5.000 динара за почетак авантуре – то може само Меридиан
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- Стигао извештај о угинућу шкољки
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!











