Seks skandal u pirotskom pritvoru: Upravnik uhvaćen sa spuštenim gaćama
Pirot 02.02.2016. Mondo, Informer
Tročlana komisija Ministarstva pravde upala je u kancelariju Dejana Cvetkovića (55) u zatvoru u Pirotu i zatekla ga spuštenih pantalona sa golom prijateljicom, piše štampa.
Upravnik pritvorske jedinice u Pirotu, suspendovan je s posla jer ga je tročlana komisija Ministarstva pravde pre nekoliko dana uhvatila "na gomili" sa švalerkom u njegovoj kancelariji, javlja "Informer"
Cvetkovića je iznenadila kontrola i zatečen je pored radnog sola sa spuštenim pantalonama, dok je švalerka bila skroz gola! Odmah je suspendovan zbog teže povrede radne dužnosti i preti mu otkaz.
Izvor iz pirotskog suda ispričao je da već nekoliko dana ceo grad prepričava detalje seks-skandala u pritvorskoj jedinici.
"Znalo se da Cvetkovća posle radnog vremena često posećuje jedna prijateljica. Posećuje ga u kancelariji pritvorske jedinice koja je na spratu zgrade Osnovnog suda. Iako svi zaposleni zaziru od Cvetkovića jer je strog, neko se očigledno ohrabrio i prijavio ga nadležnima u Nišu, pošto je pirotska pritvorska jedinica pod upravom niškog kazneno-popravnog zavoda", objašnjava izvor lista.
Ubrzo je tročlana komisija poslata u kontrolu u Pirot.
"Upali su u Cvetkovićevu kancelariju bez najave i zatekli ga 'na gomili' s ljubavnicom. Pantalone su mu bile ispod kolena, valjda je uspeo samo gaće da podigne kad je komisija banula, ali je ljubavnica ostala razgolićena pred njima i u potpunom šoku. Cvetković nije mogao da se snađe jer čuvari nisu imali vremena niti su smeli da ga obaveste o dolasku komisije. Morali su odmah da im otključaju vrata, a samouvereni Cvetković se nije nadao da će se neko osmeliti da bez njegove dozvole uđe u kancelariju", objašnjava sagovornik.
Uprava KPZ "Niš" nije želela da komentariše slučaj, osim što nam je potvrđeno da je Cvetković suspendovan zbog povrede radne dužnosti i da se slučaj ispituje.
Šef pirotskog zatvora je prilikom svake posete svoje ljubavnice naređivao čuvarima da ne evidentiraju njen ulazak u pritvorsku jedinicu, ali je to ipak ostajalo zabeleženo kamerom video-nadzora. Nije potvrđeno da li je kamera snimala i šefovo ljubavisanje u kancelariji, jer su snimke odneli članovi komisije i verovatno služe za internu upotrebu.
U Upravi za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS) "Infomer" saznaje da je Dejan Cvetković, šef odseka pritvora u Pirotu pri KPZ "Niš", udaljen s posla do okončanja disciplinskog postupka.
"Tereti se za nezakonit i nesavestan rad i ponašanje koje šteti ugledu Uprave. Tereti se i za višestruko neprijavljivanje osobe koja je bila u poseti pritvorskoj jedinici. Ako se utvrdi da je kriv za dela koja mu se stavljaju na teret, dobiće otkaz i protiv njega će biti pokrenut krivični postupak", kažu u UIKS.
#
Pirot
seks
pritvor
krivični postupak
Dejan Cvetković
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija
@
Tweet
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Osumnjičen da prikrio nepravilnosti
- Sećanje koje traje
- Godišnjica NATO agresije:
- Vremenska prognoza
- Saopštenje Apelacionog suda u Nišu
- Barokno veče u NKC-u
- Ukrao 66 klima sa gradilišta u Nišu
- Audicija za novu pop grupu u DKRC-u
- Politička pozadina bez potvrde
- Saša Živić na čelu kardiohirurgije UKC Niš
- Pojačana kontrola gradilišta
- Tema konferencije u Nišu događaji od 21. marta
- Gde na putovanje ove godine? Odgovor stiže iz Čaira
- Trofej Niša 2026
- Trgovište centar off-road dešavanja
Najnoviji oglasi
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Oslobođeni nasilnici: Policija ih jurila dva meseca, sud ih pustio
- Prof. Milenković Kerković žrtva SLAPP tužbe u Nišu od strane investitora „Tesla parka“
- Vozač kombija uhapšen zbog udesa kod Ostrovice i bekstva sa mesta nesreće
- Svetosavski dom sa svetskim izvođačem Maslejevim parira Parizu – veče klasike i virtuoznosti
- Uhapšena dvojica Nišlija zbog tuče u kafiću u Aleksincu











