<<<1415161718>>>Ukupno: 1895  |  Prikazano: 151 - 160

Niš domaćin srpskim košarkašicama u nacionalnom kupu Milan Ciga Vasojević

Južna Srbija Info 07.03.2022.
Niš domaćin srpskim košarkašicama

Danas je u Nišu je obavljen žreb za finalni turnir za košarkašice u nacionalnom kupu Milan Ciga Vasojević, objavljeno je na zvaničnom gradskom sajtu.

opširnije

Komentara: 0

Mihajlo Terzić 2005. godište mlada nada fudbala sa Palilule

Južna Srbija Info 02.03.2022.
Mlada nada fudbala sa Palilule

Prve fudbalske korake načinio je u FK KCN Železničar i nakon 7 godina, na poziv FK Radnički Niš januara 2021.godine prelazi u klub i nastupa u najkavlitenijem takmičenju u Srbiji za mlađe kategorije, za generaciju U17.

opširnije

Radničko sportske igre u Kuršumliji

Južna Srbija Info 22.02.2022.
Radničko sportske igre

Ustanova za sport, Sportski centar Kuršumlija organizuje Radničko sportske igre 2022.

opširnije

Partizan preko FMP-a do finala sa Zvezdom

19.02.2022.
Partizan savladao FMP

Košarkaši Partizana savladali su u ”Čairu” ekipu FMP-a sa 92:89 i plasirali su u finale Kupa Radivoja Koraća.

opširnije

Crvena zvezda savladala Megu

RTS, AG 19.02.2022.
Zvezda savladala Megu

Košarkaši Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Radivoja Koraća, pošto su u polufinalu savladali ekipu Mege sa 72:53.

opširnije

Kup Radivoj Korać, dan drugi: FMP i Partizan za okršaj u polufinalu

AG 18.02.2022.
Drugi dan kupa

Drugog dana održavanja ovogodišnjeg Kupa Radivoj Korać u Nišu odigrane su dve utakmice četvrtfinala. FMP je slavio protiv Borca iz Čačka, a Partizan je očekivano savladao Borac iz Zemuna