Степановић: Када Партизану "поклониш" три гола онда је то тешко стићи

17.08.2014.

Фудбалери Радничког вечерас су изгубили на свом терену од Партизана резултатом 1-4. Једини гол за нишки тим постигао је Ђорђевић.

Своје виђење ове утакмице, за портал Реал са Нишаве, изнео је шеф стручног штаба тима Драгослав Степановић:

- За нас је утакмица почела врло несрећно, није прошао ни минут да смо примили гол. После тог гола, сав наш договор је пао у воду.  У другом полувремену смо показали да можемо да играмо са Партизаном, смањили смо њихову предност, али смо им одмах поклонили и трећи гол.

Морам да похвалим своју екипу за борбу и труд који су пружили, али кад Партизану поклониш три гола, онда је то тешко стићи. Сматрам да је резултат мало превисок. Жао ми је сто се Пејчић повредио, у доста наврата је правио разлику на терену - завршава Степановић.

#   фудбал   Раднички ФК   Партизан ФК   Драгослав Степановић   шеф стручног штаба