Фанови су моја највећа подршка! (ВИДЕО)
13.04.2011. Autor: Stefan Radović
Више јавно тужилаштво у Београду закључило је споразум о признању кривице са фолк певачицом Светланом Ражнатовић и њеном сестром Лидијом Оцокољић, по коме ће оне да плате држави 1,5 милиона евра и издржаваће казну кућног притвора, изјавио је портпарол тужилаштва Томо Зорић .
Светлана Ражнатовић ће у кућном притвори провести осам месеци и за то време нема право да се појављује у јавности, а Лидија Оцокољић је кажњена са шест месеци од којих се такође одбија време проведено у притовору.

-Тужилаштво је задовољно постигнутим споразумом и сматрамо то великом победом тужилаштва. Није важно на чији предлог је споразум постигнут, најважније је да су се обе стране усагласиле. Оптужене су такође задовољне, јер су добиле мање казне од оних које би евентуално биле изречене на суду", казао је Зорић .
Зорић је казао да су оптужене признале кривицу - Ражнатовићева да је извршила кривично дело злоупотребе службеног положаја у продуженом трајању у вези продаје 10 фудбалера и кривично дело недозвољеног држања оружја (11 комада), а Оцокољићева злоупотребу службеног положаја.
Зорић је истакао да износ од 1,5 милиона евра "ставља у сенку све до сад предузете сличне мере у правосуђу" односно да је то убедљиво највећи износ који ће бити уплаћен у кривичним поступцима.
"Истичем да је реч о ефективном новцу, а не о имовини и другим стварима које захтевају чување и лицитацију", додао је Зорић.
''Моја агонија је завршена. Коначно смо моја породица и ја успели да нађемо свој мир“, рекла је Светлана - Цеца Ражнатовић (38) свом добром пријатељу после склапања нагодбе с тужилаштвом.
Како је за нашу Новинску агенцију испричла једна Цецина пријатељица, Цеци у овом трнутку пуно значи огромна подршка фанова из свих крајева посебно на друштвеној мрежи Фејсбук.
-Поред њених најмилих фанови су јој највећа подршка да се не преда и да настави даље ''уздигнуте главе'' као и увек, без обзира на све што јој се дешава.
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Временска прогноза
- Празник покрета и креативности
- Сергеј Давидченко у Светосавском дому
- Између идеала и забране
- Крај зидања Скадра на Бојани
- Прекиди у водоснабдевању
- Усвојено више од 1.000 примедби грађана
- Европски стони тенис у срцу Ниша:
- Богат репертоар на сцени Народног позоришта
- Решење кроз дијалог – пруга је неминовност
- Како срце превазилази медицину
- Ниш: Дочек припадника Војске Србије из Либана
- Рециклажа је у моди
- ПЛАНИРАНИ РАДОВИ ЗА ПРЕДСТОЈЕЋИ ВИКЕНД
- Филмска пљачка банке
Најновији огласи
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Трагедија у Нишу: Шесдесетшестогодишњи мушкарац страдао након пада са зграде у Улици Бранка Крсмановића
- Институт „Нишка Бања” отвара врата грађанима: Бесплатни прегледи срца на најсавременијем 4Д ултразвуку
- Из ГрО СНС Ниш наводе: Већник општине Медијана затечен за воланом са 1,6 промила алкохола
- Ревитализација Парка Светог Саве: Модерно наводњавање за дуговечно зеленило
- Ниш-експрес модернизује превоз: Десет нових Еуро 6 аутобуса на улицама града












