<<<113114115116117>>>Ukupno: 1894  |  Prikazano: 1141 - 1150

Andrija Živković izabran je za "Sportsku ličnost godine Niša“, u tradicionalnoj, 37. po redu, anketi "Izbor sportiste godine Niša".

Komentara: 0

Pobeda Napretka u Čajetini: Zlatibor - Napredak 62:69

Radio Aleksinac, Aleksinac.Net 13.12.2015.
Pobeda Napretka u Čajetini

Aleksinački košarkaši ostvarili su i drugu gostujuću pobedu u ovoj sezoni. ZLATIBOR Čajetina 62 : NAPREDAK Aleksinac 69

opširnije

Poraz KK Zdravlje u dramatičnoj završnici

Južna Srbija Info 13.12.2015.
Poraz KK Zdravlje

Košarkaši Zdravlja poraženi su u utakmici 11. kola Druge lige Srbije u duelu sa Slobodom rezultatom 80:85, po četvrtinama 22:18, 19:13, 18:23 i 21:31.

opširnije

"Real sa Nišave" usporio: Radnički : Čukarički 0:0

12.12.2015.
“Brđani” odoleli na Čairu

U premijernoj utakmici 21. kola, Radnički i Čukarički si igrali bez golova 0:0 i podelili bodove.

opširnije

Milan Rastavac selektor reprezentacije "U23"

Tanjug, Mondo, Južna Srbija Info 08.12.2015.
Rastavac selektor!

"U23" reprezentacija Srbije odigraće utakmicu sa Katarom, a na klupi će se naći trener Radničkog iz Niša, Milan Rastavac.