Војводина-Раднички Н. 3:2 (2:0), Крај утакмице

НОВИ САД: Стадион Карађорђе, гледалаца: 2.000, судија: Филиповић (Београд).

ВОЈВОДИНА: Супић, Вулићевић, Ђурић, Трајковић, Настић, Косовић, Полетановић, Радоја, Аливодић, Гаћиновић, Оумару.

РАДНИЧКИ: Перић, Симов, М. Петровић, Живковић, С. Петровић, А. Јовановић, Коларевић, Пејчић, Љубинковић, Стојановић, Митровић.

- 1. минут, шут Косовића из волеја са око 17 метара.

- 4. минут, 1:0, Вулићевић је проиграо, Аливодића по десној страни, овај је лопту по земљи убацио у шеснаестерац, на другој стативи је натрчао Гаћиновић и спровео у мрежу.

- 7. минут, 2:0, стрелац Вулићевић из мртвог угла. Након одигравања Аливодића, капитен Војводине ушао је на прву стативу и погодио ближи угао голмана Перића.

- 10. минут, играч Радничког Митровић одлично је шутирао по земљи, Супић је одбио лопту у корнер.

- 12. минут, одигравање Косовића и Аливодића који је центрирао лопту до Абубакара а овај је главом послао поред гола.

- 28. минут, играч гостију Живковић добио је жути картон зато што је шутнуо лопту после судијског звиждука.

- 30. минут, Косовић је извео прекид са леве стране, набацио је лопту у шеснаестерац, Трајковић је захватио главом, али је направио фаул.

- 45. минут, играло се углавном између два шеснаестерца, без озбиљнијих прилика за гол.

Крај првог полувремена 2:0 за Војводину.

Почело је друго полувреме

- 46. минут, измена у Радничком, Живковић-Цицмил.

- 47. минут, одлична шанса за Војводину, Косовић је проиграо Абубакара, овај је изашао сам испред голмана који му је на време затворио пут ка голу и лопту одбио у корнер.

- 53. минут, шанса за Војводину преко Гаћиновића који је захватио лопту главом и погодио стативу.

- 54. минут, контранапад Радничког преко Љубинковића кога је у казненом простору срушио Трајковић (жути картон) и судија је досудио пенал за госте.

- 55. минут, 2:1, пенал за Раднички је искористио Љубинковић.

- 65. минут, пенал за Војводину након што је Симов срушио Абубакара после продора по левој страни.

- 66. минут, 3:1, за Војводину, сигуран са пенала био је Абубакар.

- 68. минут, 3:2, стрелац за Раднички је Митровић. Стојановић је одлично центрирао а нападач гостију главом спровео лопту у мрежу.

- 70. минут, измена у Радничком, Симов-Јовановић.

- 74. минут, Полетановић је погодио пречку, након акције Косовића и Смиљанића, а Врањеш је натрчао на лопту и лопта је отишла поред гола.

- 75. минут, Митровић, нападач Радничког је опасно шутирао поред гола.

- 80. минут, Митровић је поново одлично шутирао али је лопта отишла преко пречке гола Војводине.

- 84. минут, измена у Радничком, С. Петровић-Иванов.

- 88. минут, измена у Војводини, Косовић-Митошевић.

Крај утакмице Војводина-Раднички (Ниш) 3:2 (2:0).