1  2  3  4  5  6  7  8 > >>Укупно: 1142  |  Приказано: 1 - 10

Мераклије угасиле "Змајеве"

Војкан Андрејић 24.04.2017
Победа Радничког

Пред, можда, најслабијом посетом од како се такмиче у елитној лиги српског фудбала, домаћи Раднички је убедљиво савладао екипу Вождовца. Победиле су Нишлије резултатом 3:0 и ухватиле прикључак у борби за позицију која води у квалификације за европска надметања.

опширније

Коментара: 0

Алексиначки џиу џицу клуб "N&F" поново освојио Јадранску лигу

12.04.2017
N&F поново најбољи на

Џиу џицу клуб "N&F" Алексинац наступио је на 13. међународном турниру "Роби Рајх Опен", као и на фајнал фору међународне регионалне Јадранске џиу џицу лиге у Марибору у Словенији

опширније

Раднички: Реми на "Карађорђу"

Војкан Андрејић, srbijasport.net 09.04.2017
Реми на

Велика очекивања пред ову утакмицу имали су у таборима обеју екипа, али цела прича је завршена за пет минута. Најпре је Раднички дошао у вођство у 34. минуту када је Мркић био прецизан са “беле тачке”, да би Трујић поравнао резултат пет минта касније, у 39. минуту.