Нишлијама рефлектори и сезонске карте
09.08.2012. Izvor : Sportske.Net
Домаћи шампионат почиње овог викенда а у нишком суперлигашу убрзано раде на реновирању стадиона и обезбеђивању услова за одигравање мечева на "Чаиру". Рефлектори би требало да буду постављени у најскорије време а ускоро се очекује и пуштање сезонских улазница у продају.
Пуном паром ради се у Нишу да би Раднички у најбољим могућим условима дочекао почетак Јелен Суперлиге.
Реконструкција "Чаира" иде у правом смеру а Заједница Суперлиге требало би да да "зелено светло" Радничком да мечеве у домаћем шампионату игра на свом стадиону.
Комесар Суперлиге истакао је да би управо у Нишу требало да буду постављени први рефлектори за које су ФСС и Заједница фудбалских суперлигаша одвојили средства.
"Фудбалски савез Србије и Заједница фудбалских суперлигаша одвојили су средства за постављање рефлектора на стадионима у Нишу, Јагодини, Ужицу, Смедереву и Крагујевцу. Највероватније ће рефлектори засијати прво на Чаиру" рекао је Бранислав Делић и додао шта ће све морати да буде урађено до 25. августа како би Раднички сусрет са имењаком из Крагујевца одиграо у Нишу.
"Треба да се дотера стадион, да се постави 3.500 столица на три трибине које би биле у функцији. Такође, треба да се направи тунел до хале Чаир где би се фудбалери пресвлачили. то је нека врста толеранције према Нишу и Радничком" закључио је Делић.
Из управе Радничког поручили су да ће сезонске улазнице бити пуштене у продају чим Заједница суперлигаша да "зелено светло" за играње мечева на "Чаиру" а карте ће бити могуће поручити и путем интернета.
Раднички у првом колу Јелен Суперлиге игра у Новом Пазару а тај меч на програму је у суботу од 17 часова и 30 минута.
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Квар у Горњем Матејевцу
- Први дечји фестивал фолклора „Поље божурова“
- ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ
- Временска прогноза
- Будући богослови већ положили пријемни
- Почела мала матура
- Обележена годишњица Битке на Кошарама
- Заплењени кокаин, марихуана, оружје и новац
- Европска акција контроле возача:
- Ниш планира нови технолошки развој
- Нови прекиди у водоснабдевању
- Осмаци од понедељка на малој матури
- Најлепша слика једног града су деца
- Од вртића до комуналних питања
- Почињу „Филмови на путу“
Најновији огласи
- Prodaje se gg zemljište na manje od deset minuta od centra Niša
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Нови конкурси за челне позиције у четири нишке установе културе
- Николић први пут за говорницом градског парламента
- Кварови на мрежи и чишћење канализације: Ко данас у Нишу и околини остаје без воде?
- Ниш: Заплењено више од пола тоне резаног дувана, ухапшен мушкарац из Књажевца
- КБС „Наисус“ доминирао на старту Лиге Града Ниша – освојено чак 82 медаље
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Напредак у преговорима: Гасна електрана код Ниша све извеснија
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -
- Опозиција тражи укидање Српско - руског хуманитарног центра у Нишу, Ми – Снага народа против
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -
- Напредак у преговорима: Гасна електрана код Ниша све извеснија
- Топлички округ спреман за зиму












