Uhapšena Danijela Vranić, pijana udarila policajca
19.09.2011. Autor : Stefan Radović
Folk pevačica Danijela Vranić (36) privedena je kasno sinoć u Policijsku stanicu Stari grad na trežnjenje, kada je, posle odbijanja da zaustavi automobil i svađe sa policajcima, ustanovljeno da je vozila sa 1,84 promila alkohola u krvi,saznaje ''Južna Srbija'' od izvora iz MUP-a.

Pevačica je, pod dejstvom alkohola, velikom brzinom svojim “džipom“ prošla kroz čak tri “crvena” svetla u Kolarčevu ulicu, privremeno zatvorenu zbog slavljenja pobede odbojkaša, kada su policajci pokušali prvi put da je zaustave kod Studentskog parka.
Ne mareći za njih, ona je velikom brzinom “pobegla“ u pravcu Trga republike i zatvorenim ulicama, prepunim ljudi, stigla do hotela “Balkan“ gde je policija konačno uspela da je zaustavi na zaprepašćenje prolaznika.
Na sreću, prolaznici su uspeli da umaknu pevačicinom “džipu“, te niko nije povređen.
Ipak, pijana Vranićeva je vikala na policajce i vređala ih.
-Vikala je, psovala i pretila da će “preći preko njih“ ako se ne sklone. Desetak policajaca pokušavalo je bezuspešno da je obuzda i umiri. U jednom trenutku pokušala je čak i da pokrene automobil, ali na sreću, odustala je od te ideje - kaže prolaznik koji se slučajno zatekao u blizini.
Posle pola sata prepiranja sa policijom, Danijela i njena prijateljica izašle su iz automobila, ali uvrede na račun organa reda tada nisu prestale, a pevačica je u trenutku besa gurnula jednog policajca, dok je njena saputnica pocepala uniformu njegovog kolege.
Prema saznanjima ''Južne Srbije'', kada ju je patrola zaustavila pijana pevačica udarila je policajca.
-Kada je nakon potere izašla iz auta fizički jenasrnula na policajca. Udarila ga je pesnicom i lupila mu šamar , Kaže naš izvor iz MUP-a i naglašava da je pijana Vranićeva čak pocepala deo uniforme policajcu kojeg je fizički napala.
Kako nezvanično saznajemo protiv pevačice će biti podneta krivična prijava.
Nije joj prvi put
23.7.2011. U budvanskom klubu „Trokadero“ pevačica je izviždana, a razlog tome je, kako neki mediji navode, njeno alkoholisano stanje.
5.2.2011. Zadremala za volanom džipa na putu za Užice, nakon čega je sletela s puta i udarila u saobraćajni znak.
1.10.2009. Cepala postere Nataše Bekvalac u beogradskom klubu „H20“. Očevici kažu da je histerisala, šizela i besnela iz samo njoj znanog razloga.
Tweet
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Posle oktobarskog incidenta – hapšenje
- Radulović o vlasti u Medijani
- Vremenska prognoza
- Svetosavska akademija u Domu vojske
- Cene goriva
- Uzimala novac od penzija pacijenata
- Određen pritvor odborniku iz Niške Banje
- Preminuo pukovnik Bojan Dikić
- Nova sala za ortopediju u UKC Niš
- Godišnjica Slobodnog univerziteta u Nišu
- Nema rudnika i MHE
- HONOR Magic8 Pro smart telefon
- Ukinuto noćno grejanje u Nišu
- HONOR Magic7 Pro
- Novi vrtić za najmlađe u Čairu
Najnoviji oglasi
- Veze,brak,druženje
- Dve ženke francuskog buldoga
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Iznenada preminuo novi komandant niške Žandarmerije
- Trideset godina glasa i vere: Orden Svetog Romana Đuniškog Dečje–omladinskom horu „Branko“ na Božićnom koncertu
- Uručenje nagrada „11. januar“ u nedelju na svečanoj sednici Skupštine grada Niša
- Merošina: Potraga za Milicom Asanović iz sela Balajnac i dalje traje
- Gradonačelnik Pavlović: Sredstva Filmskih susreta usmerena na lečenje 174 dece sa retkim bolestima
- Jojke prebili Čikaga: jedna psovka je bila dovoljna
- Testiraj najpopularnije igrice potpuno BESPLATNO — startuj sa free spinovima!
- Stigao izveštaj o uginuću školjki
- “Leoni” dobio preko 50 miliona evra od države, a sada 1.900 ljudi ostaje bez posla
- Diktiraj svoje uslove igre – iskoristi automatski cashout i osiguraj dobitak!










