Млади водили Здравље до убедљиве победе

06.04.2015.

Кошаркаши Здравља победили су у суботу у Лесковцу екипу Колубаре из Лазаревца резултатом 91:60, по четвртинама 23:13, 20:11, 22:16 и 26:20.

Меч су игром и учинком обележили млади Прокоповић, Димитријевић и Милетић који су искористили указану прилику и потврдили да је пред њима лепа кошаркашка будућност.

Дуел Здравља и Колубаре решен је практично већ у првој четвртини, а до краја је предност Лесковчана расла. У на моменте егзибиционој игри, стручни штаб је указао прилику играчима који су у досадашњем току првенства имали мању минутажу, а на крају утакмице су чак седморица кошаркаша Здравља имала двоцифрени учинак у рубрици "индекс успешности".

Два кола пре краја првенства Друге лиге Србије Здравље заузима седмо место на табели са 37 освојених бодова, и учинком од 13 победа и 11 пораза.

У претпоследњем, 25. колу Здравље гостује у Земуну где ће одмерити снаге са лидером на табели, екипом Младости.