Јужна Србија Инфо
Ћирилица | Latinica

Репрезентација Србије стигла Ниш пред утакмицу против Данске

rss

Ниш 17.11.2024. Јужна Србија Инфо - редакција

Фудбалска репрезентација Србије је допутовала из Цириха у Ниш, где ће се припремати за утакмицу против Данске, која је заказана за 18. новембар у Лесковцу.

Фото: Аеродром Ниш
Фото: Аеродром Ниш

Током боравка у Нишу, репрезентативци ће тренирати на стадиону „Чаир“ и имати прилику да се друже са навијачима. Очекује се велика подршка домаће публике, како у Нишу, тако и у Лесковцу, где ће се одиграти меч.

Овај период припрема је важан за селектора Драгана Стојковића Пиксија, који је раније изразио задовољство атмосфером у Нишу, граду са којим га вежу и личне фудбалске успомене.

Навијачи из целог региона спремају се да пруже снажну подршку националном тиму у кључном дуелу против Данске.

Коментара: 0


#   Ниш   фудбал   репрезентација   аеродром Константин Велики   Данска   Драган Стојковић Пикси   Стадион Дубочица
@NisAirport @


 


[ Додај коментар ]





Будите у току

Дозволите обавештења са овог портала о актуелним збивањима