Мића Четник брутално претучен у затвору у Приштини
Алексинац 09.01.2019.
Марио Милошевић из Подгорице сумњичи се да је иза решетака, током коришћења слободног времена, брутално претукао Мићу Урошевића, званог Четник, из Алексинца

Марио Милошевић из Подгорице, који је ухапшен на Косову по потерници из Црне Горе, сумњичи се да је у притвору у Приштини претукао Мићу Урошевића, званог Четник, из Алексинца.
Инцидент се, како су пренели медији, догодио у соби за рекреацију, у којој је Милошевић напао Урошевића.
- Задао му је више удараца и нанео му тешке повреде, због чега је против њега покренута истрага - потврдили су из тужилаштва у Приштини.
Директор затвора Илир Келменди потврдио је за тамошње медије да се десио инцидент. Како је појаснио, Милошевић је Урошевића напао у соби за рекреацију. Задао му је више удараца и нанео му тешке повреде.
Милошевић је ухапшен у јулу прошле године у Приштини, по потерници која је против њега расписана због сумње да је учествовао у убиству Радомира Ђуричковића на Цетињу. Приликом хапшења, код њега је полиција пронашла и дрогу и оружје, па је и због тога покренут поступак.
Према наводима црногорских медија, Милошевић важи за безбедносно интересантну особу, која је блиска "кавачком клану". Он је својевремено за црногорске медије демантовао да припада било ком клану, наводећи да ће доћи дан када ће то и да докаже.
Марију Милошевићу ово није први инцидент откако је у притвору у Приштини. У новембру прошле године, како се сумња, он је покушао да побегне. - Истрага је покренута због сумње да је дао новац затворском стражару да му достави два мобилна телефона и помогне му да неопажено побегне из затвора - пренели су медији.
С друге стране, истражни органи га сумњиче да је 10. октобра 2016. у Подгорици учествовао у убиству Ђуричковића, иначе кума Горана Радомана и рођака Горана Ђуричковића, зета фудбалске легенде Владимира Петровића Пижона. Радоман је, подсетимо, убијен као прва жртва рата кавачког и шкаљарског клана, док је Пижонов зет убијен из снајпера у октобру 2015.
- Милошевића црногорска полиција, осим сумње да је починио ово кривично дело, потражује због индиција које указују на на то да је учествовао у више ликвидација почињених на територији Црне Горе које су последица сукоба организованих криминалних група - пренели су црногорски медији после његовог хапшења.
Два убиства
Мића Урошевић из Алексинца, ког је Милошевић претукао у Приштини, ухапшен је крајем децембра 2017. У тренутку када је ухапшен, за њим је на снази била потерница Србије због тога што је осуђен на 20 година затвора за убиство Александра Јоцића (29) из Алексинца.
- Он је у бекству био од јануара 2014. Откривен је и ухапшен тек пошто је на Косову и Метохији, у време док се скривао, приведен због сумње да је убио Дејана Стевића (40), званог Деки Босанац, из Крушевца - подсећа извор.
Курир, Алексинац.Нет
#
Алексинац
полиција
туча
Мића Урошевић Четник
затвор
Приштина
кривично дело
Марио Милошевић
@
Tweet
[ Додај коментар ]
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Кућни притвор одборнику и његовом сину
- Нишки полумаратон окупља више од 1.700 тркача
- Бора Здравковић
- Три бране за виши водостај Нишаве
- Доживи Ниш – Experience Niš
- Без воде делови Ниша и околних села
- Временска прогноза
- Квар на водоводној мрежи на Палилули
- Камате за неуспеле пројекте
- Разбијена група кријумчара
- Дан жалости у Нишу
- Више кварова на водоводној мрежи
- Израда споменика краљу Милану
- Вуковци на екскурзији
- Вучевић на скупу напредњака у Трупалу
Најновији огласи
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Prodaje se gg zemljište na manje od deset minuta od centra Niša
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Зашто грађани Србије плаћају скупље стамбене кредите од суседа у ЕУ?
- Министар културе потписао уговор за обнову храма у Горњем Адровцу
- Панорамске вожње туристичким аутобусом и овог лета у Нишу
- ХАОС НА СКУПУ ОПОЗИЦИЈЕ: Пљуштале увреде на рачун новинара, јединства ни на видику
- Министарство културе - нови уговори и више од 9,7 милиона за археолошкo налазиштe „Медијана“
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Напредак у преговорима: Гасна електрана код Ниша све извеснија
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Топлички округ спреман за зиму
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -
- Напредак у преговорима: Гасна електрана код Ниша све извеснија
- Топлички округ спреман за зиму












