Потресно: Нико није надлежан за свирепо мучење и убиство штенета
Куршумлија 20.11.2014. Јужна Србија Инфо
Припадници куршумлијске полиције изашли су данас на терен због свирепог убиства штенета старог свега око месец дана кога су, према речима власнице штенета Љиљане Тимотијевић (36) из куршумлијског насеља Пантиће, двојица осмогодишњака свирепо мучила, а потом задавила

Нико, сем полиције, није изашао на терен, јер како кажу "нису надлежни за овај случај".
- Иста та деца су како сам чула од комшија скоро мучила, па убила мачку, прича видно потресена Љиљана Тимотијевић.
Она каже да не може да схвати да су два малолетника од по свега осам година у стању да ураде нешто овако монструозно, а да посебно, како наводи, забрињава то што мајка једног дечака ради у просвети.
Осмогодишњаци су како каже искористили њено кратко одсуство од куће да би мучили, а потом и задавили штене старости око месец дана које је преминуло у најгорим мукама.
Тело штенета налази се и даље на месту убиства са видљивим повредама од тешког злостављања и исплаженим језиком. У комуналној и ветеринарској инспекцији кажу да ''нису надлежни за овај случај'' и да неће изаћи на терен.
#
Куршумлија
животиње
Љиљана Тимотијевић
Пантиће
@
Tweet
[ Додај коментар ]
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Временска прогноза
- Са свечане седнице: Ниш као престоница Србије
- Минус враћа топле радијаторе и током ноћи
- Дан ослобођења Ниша од Турака
- Пронађено беживотно тело мушкарца у кући
- Средства Филмских сусрета за лечење деце
- Зимско породично дружење у Нишкој Бањи
- Возач ударио пешака и побегао, не иде у притвор
- Пешаче да се не заборави Албанска голгота
- Пријављивање за пливање за Богојављенски крст
- Уручење награда „11. јануар“ у недељу
- Ана Штајдохар у парку Светог Саве за "Српску"
- Свети Стефан Првомученик
- Измене на појединим приградским линијама
- Тридесет година гласа и вере
Најновији огласи
- Dve ženke francuskog buldoga
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Проневера цигарета вредних око два милиона евра: Међу ухапшенима Нишлија и Прокупчанин
- Напад у Нишу: Један мушкарац тешко повређен, двојица приведена
- Божићни турнир у шаху окупља младе таленте у Нишу
- Огњену Петковићу и Зорану Трајковићу по годину дана затвора, суд није утврдио ко је нанео смртоносни ударац
- Тридесет година гласа и вере: Орден Светог Романа Ђунишког Дечје–омладинском хору „Бранко“ на Божићном концерту
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- Стигао извештај о угинућу шкољки
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!











Оливер, 20.11.2014.:
Осмогодишњаци не могу никако да буду криви за овако нешто. Свима нама се преко медија свакодневно сервирају најгнуснији злочини над децом и одраслима, тако да нам је ово постало као "добар дан".
Родитељи такође нису криви, јер су презатрпани бригама и борбом за опстанак. Власница је морала да се побрине за безбедност свог штенета, у случају одсуства.
Sanja, 04.12.2014.:
Olivere a ko je kriv? Sram vas bre bilo, štene je bilo u dvorištu vlasnice, a sve i da nije, da je na ulici, deca se ne igraju tako što će ubijati pse!!! Ta deca će sutra ubiti i vršnjaka!!! Krivi ste i vi sa tom seljačkom logikom! Sramota me je sopstvenog grada i njegovih izdanaka. PU!
Оливер, 23.01.2015.:
"Госпођо" "с"ања, управо ваш коментар је показао ваше праве особине. Ниво агреесивности који сте показали због става који је у супротности са вашим је навеома забрињавајућем нивоу. Ваша компетентност да оцењујете туђе ставове уличарским придевима, пала је у воду, већ на првом испиту. Мене забрињава ваше ментално стање, јер због става супротног вашем, спремни сте да учините и много горе ствари од ових у тексту. Ви сте, не покушавајући да схватите мој коментар и упоредите га са реалношћу, пали у транс, шаљући другим читаоцима, потпуно негативне поруке, са позивом на сукоб без икакве шансе за цивилизован дијалог. Једини разлог је, јер вам се испречио Неко са потпуно супротним и другачијим ставом од вашег. Управо такви коментари, филмови, песме и подстичу малолетнике на агресивост.