Раднички убедљив против Рада

05.08.2016. Белами портал, Јужна Србија Инфо

У премијерној утакмици 3. кола фудбалске Суперлиге Србије Раднички је на Чаиру савладао екипу Рада са 3:0 (2:0).

Нишлије су силовито отвориле дуел и питање победника решиле већ након 23 минута. Мркић је у 16. минуту савладао голмана Филиповића, после сјајне асистенције Стојановића, а на 2:0 је девет минута касније повисио Арсић, феноменалним поготком са 20 метара.

У наставку је опао темпо, а гости су до гола могли у 58. минуту када је  Јовановић погодио стативу.

Домаћи навијачи су се трећи пут радовали у 83. минуту. Поново су, као и ког првог поготка,  асистент и егзекутор били  Стојановић и Мркић.

Раднички сада има 6 бодова, а Рад је и даље без освојеног бода.

Пре почетка ове утакмице судији Милораду Мажићу и његовим помоћницима је градски већник Бранислав Качар уручио статуе Цара Константина због сјајно обављеног посла на Европском првенству у Француској.