Јужна Србија Инфо
Ћирилица | Latinica

Стовариште "Монто бене" на Дурлану у пламену

rss

12.08.2015. Танјуг,Б92, Јужна Србија Инфо

У насељу Дурлан у Нишу, данас нешто после 14 часова, избио је пожар на стоваришту у непосредној близини производног погона конфекције "Монто бене".
Повређених нема.

Фото: Танјуг
Фото: Танјуг

Према речима очевидаца, ватра је избила на улици, али се брзо проширила на стовариште "Град инвеста".

На лице места изашла су три ватрогасна возила.

У овом тренутку заустављено је ширење ватрене стихије, али растиње и дрвена грађа на стоваришту и даље горе.

Власница конфенција "Монто бене "Југослава Митровић рекла је Тањугу да је свих 90 радника који су се налазили у производњи изашло да гаси пожар.

"У погону за производњу конфекције налази се огромна количина лако запаљивог материјала и у случају да се ватра проширила и на наш погон штета би била огромна, обзиром да је фабрика у склопу стамбеног насеља", рекла је Митровић.

Она је додала да стовариште, које је изгорело, дуго нико није посећивао и да се на њему налазила трула дрвена грађа која је разлог брзог ширења ватре.

Тачан узрок пожара биће накнадно утврђен.


#   пожар     стовариште   Југослава Митровић
@


 



Будите у току

Дозволите обавештења са овог портала о актуелним збивањима