Лесковачка „Роштиљијада”: За наступ шест певача око 10 милиона динара, највише за концерт Милице Павловић, пореклом из лесковачkg краја
Лесковац 04.08.2026. Данило Коцић / Медија центар 016
Концерти шест певача на овогодишњој Роштиљијади Лесковац коштаће оквирно десет милиона динара, будући да је преговарачки поступак са агенцијама које их заступају још у току, наводи се на Порталу јавних набавки.

Највећи износ предвиђен је за концерт Милице Павловић, пореклом из лесковачког краја – 2.480.000 динара, преноси ЈУГмедиа.
За наступе Стоје и Мирзе Селимовића планирано је по 1.650.000 динара. Концерт Радојке Аџић, односно, Даре Бубамаре, требало би да кошта 1.515.000, а Иване Селаков 1.385.000 динара, а Александра Младеновић ће коштати 1.320.000 динара.
Наручилац је, као и претходних година, Туристичка организација Лесковац, а наведени износи не морају бити коначни. Све ће зависити од преговарачких способности представника ТОЛ-а.

Према подацима из јавне набавке, концерти ће бити одржани на Градском тргу, док Туристичка организација Лесковац још није објавила званичан програм манифестације.
Иако је Роштиљијада, која ће се одвијати дуж централне улице Булевар ослобођења, замишљена као јединствена гастрономска манифестација на Балкану, роштиљ и мајстори роштиља последњих година све чешће остају у сенци концерата поп и турбо-фолк поп-фолк звезда и по неког поп певача.
Због тога су Лесковчани, уз бројне друге епитете, овој манифестацији наденули још један – Естрадијада.
Овогодишња Роштиљијада биће одржана од 24. до 30. августа.
#
Лесковац
Роштиљијада
Милица Павловић
јавне набавке
Туристичка организација Лесковца
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- За наступ шест певача 10 милиона динара
- Из саобраћаја искључено 36 пијаних
- Исплате из лесковачког буџета
- Ђинђић: Само јака Србија чува КиМ
- Нисам лажирала извештај о реци Власини
- Завршено „Грделичко лето“
- „Наисус“ санира кварове у девет насеља
- „Студентска листа“ регистрована као удружење
- Редукован рад чесми због уштеде воде
- Блага Марија
- Сећање на више од 220.000 прогнаних Срба
- Случај Данке Илић
- Пиштољем претио конобару и запосленима
- „Олуја“ 31 годину касније
- Временска прогноза
Најновији огласи
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Prodaje se gg zemljište na manje od deset minuta od centra Niša
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- „Нисам мађионичар, али желим да вас лепо изненадим“ – Павловић обишао три нишка села
- Лесковац; Из буџета града исплаћено 10.986.645 динара
- ХИТНО ЗА ТУРИСТЕ: Од 5 до 9 сати сутра обустава на прелазима ка Грчкој – очекују се велика задржавања
- Лесковац: Завршена седма централна појачана контрола саобраћаја, откривено око 42.5000 прекршаја
- Вода за купање изнад бране на Власини изврсног квалитета – најновија оцена Завода за јавно здравље Лесковац
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Напредак у преговорима: Гасна електрана код Ниша све извеснија
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -
- Где је истина: Ниш у огледалу протеста - млади, грађани и ВЛАСТ пред испитом поверења
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Дан примирја у Првом светском рату
- Где је истина: Ниш у огледалу протеста - млади, грађани и ВЛАСТ пред испитом поверења
- Градоначелник Павловић најавио изградњу гасне електране: Ниш добија стабилну енергију и јефтиније грејање
- Академик Светислав Божић: "Ниш ми је отворио пут ка свету“
- Успешну зимску сезону испратио снег, почео летњи ред летења -












