Лалатовић: Очекујем победу против Динама
Ниш 01.12.2018. ФК Раднички
Фудбалери Радничког данас од 18 сати гостују Динаму из Врања, у склопу 18. кола Суперлиге Србије, а овај меч играће се у Сурдулици. Нишки тим у овај дуел улази као другопласирани на табели са 38 бодова, док је Динамо на последњем 16. месту са свега седам бодова.

Раднички је у првом делу сезоне савладао Динамо као домаћин са 2:0.
Иако је његов тим фаворит према свим параметрима, шеф стручног штаба Радничког Ненад Лалатовић је опрезан пре овај меч.
-Очекује нас тежак дуел у Сурдулици. Играће се у тешким условима, у ноћном термину по изузетно хладном веремену, тако да нам неће бити лако да остваримо циљ. Играмо у Сурдулици, где је терен специфичан и мањих је димензија, што ће нам додатно отежати посао. Оно што је добро је да смо ми ове сезоне већ играли на том стадиону, када смо савладали Радник са 2:1 , тако да знамо како да се припремимо за те услове. Ја се највише плашим оваквих утакмица, које су по свима већ добијене. Динамо јесте на последњој позицији, али то није наиван тим. Ми смо детаљно анализирали пет њихових последњих мечева у Сурдулици и видели да су они на свим тим дуелима стварали велики број шанси и само због недостка среће остајали без бодова. Сигурно је да ће Динамо бити веома мотивисан против Радничког. Они имају квалитет у фази напада, имају високе штопере, добри су на прекиду и мораћемо да будемо веома опрезни. Ако не будемо максимално концетрисани током свих 90 минута на том малом терену, они би могли да нам направе проблеме. Оно што је наш задатак је да у ову утакмицу уђемо као у прошлу са Црвеном звездом, да будемо фокусирани и ако у томе успемо не сумњам да ћемо победити и сачувати друго место на којем желимо да будемо и на крају ове године. Нас после Динама чека јако тежак распоред. Идемо Вождовцу, дочекујемо Спартак и на крају гостујемо Напретку, тако да у Сурдулици немамо право на кикс- рекао је Лалатовић, а онда се осврнуо на кадровску ситуацију у екипи.
-Због поведа нећу моћи да рачунам на Сашу Стојановића и Синишу Бабића, док ће се голман Младен Живковић вратити међу 18 играча. На блаже повреде се жале Ђорђе Црномарковић и Тарас Бондаренко, али би они требало да буду у конкуренцији за стартну поставу- јасан је Лалатовић, који је на крају говорио о свом статусу на Чаиру.
-Мени истиче уговор на крају ове полусезоне, имам неке занимљиве понуде, али ја бих највише волео да останем у Нишу. Имам велику жељу да са Радничким нападнем трофеј у Купу Србије. Наравно, о свему ћу донети одлуку после разговора са првим човеком клуба Ивицом Тончевом, са којим имам сјајну сарадњу. Сешћемо, разговараћемо, направити план око доласка и одласка играча и верујем да ћемо урадити оно што је најбоље за Раднички- завршио је Ненад Лалатовић.
#
Ниш
Сурдулица
фудбал
Раднички ФК
Јужна Србија Инфо
Динамо ФК Врање
Ненад Лалатовић
шеф стручног штаба
@NisRadnicki @juznasrbija
@
Tweet
[ Додај коментар ]
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Слава нишког Саборног храма
- Временска прогноза
- Мерак, традиција и дух старог Ниша
- Моравска регата „Учитељ Виден Јовановић“
- Планирани радови на водоводној мрежи
- Фестивал пријатељских градова
- Возио у контра смеру на ауто-путу код Алексинца
- Обавештење о водоснабдевању
- Повратак култних позоришних представа
- The Original Blues Brothers Band
- Медијана покреће акцију „Отворена врата“
- Шест дана славског програма у Нишу
- Сарадња за боље здравство:
- Акција МУП-а против корупције
- Свет девете уметности поново у Нишу
Најновији огласи
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Концерт хора Музичке школе у Нишу у Светосавском дому
- У Нишу откривен мурал пуковнику Николају Рајевском: Вечни симбол српско-руског пријатељства и инспирација за грофа Вронског
- Дечје-омладински ансамбл НЦПД „Бранко” освојио Гран при на најпрестижнијем фестивалу православне музике
- Доцент др Милан Лазаревић преузима кормило УКЦ Ниш
- План за чистији Ниш: Масовна гасификација, нови паркови и још 11 станица за мерење загађења












