Победа КК Здравље у Алексинцу

Лесковац 19.12.2015. Јужна Србија Инфо

Кошаркаши Здравља победили су као гости Напредак у Алексинцу резултатом 98:100, по четвртинама 20:25, 26:25, 25:20 и 27:30.

Лесковчани су већи део сусрета били у водјству, у два наврата у другој четвртини имали и 12 поена предности, али је утакмица одлучена у последњем минуту. Алексинчани су најпре успели да стигну до изједначења (95:95), али су Лесковчани тројком Раденковића и са два поена Вукадиновића стигли до 5 поена предности у последњих 30 секунди игре.

Домаћин је тројком Миладиновића уз звук сирене успео само да ублажи пораз.

За екипу Здравља су играли: Ристић 8, Стојковић, Вукадиновић 6, Тешановић 26, Филиповић 26, Јовановић 16 , Раденковић 3, Станковић 2, Маројевић 13, Зејак, Милетић, Стојиљковић.

У следећем 13. колу Друге лиге Србије којим се завршава први део првенства кошаркаши Здравља на свом паркету дочекују београдски Беко.

#   Лесковац   Алексинац   кошарка   Здравље КК   Напредак КК   Друга лига Србије