Три узастопне победе Радничког у Суперлиги

Ниш 07.04.2024. Редакција - Јужна Србија Инфо

Раднички Ниш је остварио три победе заредом у Суперлиги, што је подвиг који није постигао три и по године. Након преокрета, нишки тим је савладао београдски ФК Вождовац резултатом 2:1 (1:1) у претпоследњем колу основног дела Суперлиге.

Вођство је припало гостујућем тиму у 24. минуту голом Милана Коларевића, али су Нишлије брзо одговориле изједначењем у 28. минуту преко Вање Илића. Само два минута након што је ушао у игру, Стефан Вукић је постигао гол за Раднички, доносећи им преокрет и коначну победу у 47. минуту.

Овај низ победа представља велики успех за Раднички Ниш, подижући их на 10. позицију са 32 бода у Суперлиги. Њихов следећи изазов биће утакмица против Новог Пазара у последњем колу основног дела Суперлиге, док се надају да ће овај успех донети додатно самопоуздање у наставку сезоне.