Tri uzastopne pobede Radničkog u Superligi

Niš 07.04.2024. Redakcija - Južna Srbija Info

Radnički Niš je ostvario tri pobede zaredom u Superligi, što je podvig koji nije postigao tri i po godine. Nakon preokreta, niški tim je savladao beogradski FK Voždovac rezultatom 2:1 (1:1) u pretposlednjem kolu osnovnog dela Superlige.

Vođstvo je pripalo gostujućem timu u 24. minutu golom Milana Kolarevića, ali su Nišlije brzo odgovorile izjednačenjem u 28. minutu preko Vanje Ilića. Samo dva minuta nakon što je ušao u igru, Stefan Vukić je postigao gol za Radnički, donoseći im preokret i konačnu pobedu u 47. minutu.

Ovaj niz pobeda predstavlja veliki uspeh za Radnički Niš, podižući ih na 10. poziciju sa 32 boda u Superligi. Njihov sledeći izazov biće utakmica protiv Novog Pazara u poslednjem kolu osnovnog dela Superlige, dok se nadaju da će ovaj uspeh doneti dodatno samopouzdanje u nastavku sezone.