Лесковчанин скочио с моста
Лесковац 18.12.2014. Југмедиа, Танјуг, Јужна Србија Инфо
Лесковчанин Р.С. (56) из села Горња Купиновица скочио је данас с моста на Ветерници, код Главне поште, и поломио обе ноге.

Непознати мушкарац, стар око 55 година, покушао је данас самоубиство скоком са моста преко реке Ветернице у центру Лесковца.
Начелник Угрентног центра Милан Стојковић, који је био и очевидац догађаја, рекао је Југмедии да Р.С. има тешке телесне повреде али да није животно угрожен.
„Повреде су саниране и пацијент ће остати у Општој болници како би се пратило његово стање, рекао је Стојковић.
„Видео сам га на почетку моста. Мирно је ходао и одједном скочио на ограду и полетео у амбис. Потрчао сам да га задржим али је било касно“,прича други очевидац Милован Мујовић.
"Стајао је иза ограде, имао је раширене руке и док сам ја прилазио ка мосту он је скочио доле на бетон. Одмах сам позвао Хитну помоћ и они су заиста веома брзо стигли", објашњава Мујовић.
Несрећа се догодила око 10,30 часова пред многобројним пролазницима.
Лесковчанин није пао у реку већ на поплочани кеј са висине од пет до шест метара и остао да лежи непомичан док није дошла екипа хитне помоћи и полиција.
Са тог моста прошле године покушао да се баци у реку један Лесковчанин, али га је у томе спречио полицајац који је ту пролазио.
Према процени полиције непознати мушкарац је скочио са висине од 6,5 метара.
#
Лесковац
Ветерница
животно угрожен
Милан Стојковић
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Могући прекиди у водоснабдевању
- Духовни принос у славу Свете Тројице
- Програм градске славе Ниша
- Велико српско коло у центру града
- Отворени базени почели са радом
- Временска прогноза
- Прекиди у водоснабдевању
- Слава нишког Саборног храма
- Мерак, традиција и дух старог Ниша
- Моравска регата „Учитељ Виден Јовановић“
- Планирани радови на водоводној мрежи
- Фестивал пријатељских градова
- Возио у контра смеру на ауто-путу код Алексинца
- Обавештење о водоснабдевању
- Повратак култних позоришних представа
Најновији огласи
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Концерт хора Музичке школе у Нишу у Светосавском дому
- У Нишу откривен мурал пуковнику Николају Рајевском: Вечни симбол српско-руског пријатељства и инспирација за грофа Вронског
- Дечје-омладински ансамбл НЦПД „Бранко” освојио Гран при на најпрестижнијем фестивалу православне музике
- Доцент др Милан Лазаревић преузима кормило УКЦ Ниш
- План за чистији Ниш: Масовна гасификација, нови паркови и још 11 станица за мерење загађења












