Radnički i Jagodina remizirali bez golova

27.09.2015. Belami portal

U utakmici 11. kola fudbalske Superlige Srbije Radnički i Jagodina su na Čairu odigrali 0:0.

Niški tim je tako nastavio sa lošim rezultatima na svom terenu i ovo mu je četvrti vezani remi.

Jagodinci su bolje otvorili meč i u 13. minutu su mogli do vođstva, kada je Apostolović zamalo postigao autogol, a isprečila se stativa.

Radnički je najbolju šansu u prvom delu imao u 45. minutu. Zemljanuhin je odlično šutirao, a golmana Jagodine Tatića spasila je prečka.

Drugo poluvreme proteklo je u apsolutnoj dominaciji domaće ekipe, a najizglednije prilike viđene su u samom finišu meča. Prvo je u 88. minutu zapretio Lakić-Pešić, a zatim je prečka ponovo bila saveznik Tatića, nakon udarca Mrkića u 90. minutu.

Radnički u narednom kolu gostuje u Novom Pazaru.