Раднички ремизирао са Ростовом на припремама у Словенији

Ниш 03.07.2018. ФК Раднички

Раднички је у најјачој провери на припремама у Словенији одиграо 1:1 са Ростовом, чланом руске Премијер лиге.

Тим који са клупе предводи чувени Валериј Карпин повео је у 37. минуту голом Јонова из пенала, а изједначио је млади Лазар Ранђеловић фантастичним поготком са 20 метара у 79. минуту.

Раднички је био бољи ривал од озбиљног Ростова, некадашњег учесника Лиге шампиона и екипе која пре неколико дана победила Партизан, и показао да спреман дочекује квалификације за Лигу Европе. Хаскић није успео да реализује једанаестерац, док је Саша Стојановић погодио пречку.

Тренер Ненад Лалатовић је капитенску траку на овом мечу дао младом Алекси Јовановићу, који је почео у стартној постави и био на висини задатка.

Утакмицу против Ростов почели су, Живковић, Станковић, Панков, Црномарковић, Тодоровски, Алекса Јовановић, Мићић, Нома, Станисављевић, Срецковић и Хаскић.

У другом полувремену су играли Ранђеловић, Никодијевић, Бондаренко Стојановић, Александар Јовановић и Аксентијевић.

#   Ниш   фудбал   Раднички ФК   Александар Јовановић   Саша Стојановић   Словенија   Ненад Лалатовић   Лига Европе   Ростов ФК